Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Maja Lidia Kossakowska laureatką Śląkfy 2007
12-06-2007, 18:07 | 2108 x przeczytano | XeroBoy
Nagrodę twórcy roku otrzymała Maja Lidia Kossakowska, autorka Więzów krwi oraz Siewcy Wiatru. Wydawcą obu tytułów jest Fabyka Słów.

Śląkfa  to najstarsza wśród polskich nagród fantastycznych. Od roku 1984 przyznawana jest przez Śląski Klub Fantastyki  w trzech kategoriach. Twórcę, Wydawcę i  Fana roku wybiera jury, w skład którego wchodzi zarząd Klubu oraz zaproszone osoby. Laureaci ogłaszani są na odbywającym się co roku Seminarium Literackim.

 


 
12-06-2007, 23:30 | irvin | Komentarzy w sumie: 11
Mhrok raczej ;] Mhrok jest teraz w modzie.

Ale poważnie, te opowiadania są świetne :)


 
12-06-2007, 23:10 | XeroBoy | Komentarzy w sumie: 1286
Mrok zawsze zwycięża ;p


 
12-06-2007, 22:41 | irvin | Komentarzy w sumie: 11
Oj tak, zdecydowanie :) Choć moim zdaniem "Więzy..." przebiły "Siewcę...:. W moim odczuciu oczywiście. Poprostu są tak jakoś 'mroczniej' napisane.


 
12-06-2007, 21:39 | Mustafa | Komentarzy w sumie: 416
"Więzy Krwi" są niesamowite, o "Siewcy Wiatru" chyba nic mówić nie muszę, bo avek mówi wszystko :)
Należało się.


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.