Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Pomoce z Mansions of Madness
19-06-2007, 00:04 | 2151 x przeczytano | Hipiss

Na stronie Chaosium pojawiły się materiały z nadchodzącego dodatku Mansions of Madness. Wśród nich znajdziecie, między innymi, mapy oraz wycinki, z którymi spotkają się Badacze Tajemnic. Plik do ściągnięcia znajdziecie tutaj (2,1MB, PDF).Powiązane wieści:
 


 
19-06-2007, 09:09 | Hipiss | Komentarzy w sumie: 650
Dziwna sprawa, bo link nie był bezpośrednio do PDFa, a do miejsca, skąd można było go ściągnąć - przekopiowany ze strony Chaosium :P


 
19-06-2007, 08:27 | dudziak | Komentarzy w sumie: 427
Poprawione, dzięki za zwrócenie uwagi.

Fajny pomysł, żeby pomoce zamieszczać w pdfie, nigdy nie chciało mi się z dodatkami biegać po punktach ksero. Zwłaszcza, że w ZC te pomoce mają po kilkadziesiąt stron.

A ikonka niezła. ;)


 
19-06-2007, 07:49 | irvin | Komentarzy w sumie: 11
Tylko że adresik nie działa :)


 
19-06-2007, 00:14 | Hipiss | Komentarzy w sumie: 650
A jaka ikonka fajna, nie? :P


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.