Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Tragiczny wypadek helikoptera – „Latający Szkot” nie żyje
17-09-2007, 11:46 | 5350 x przeczytano | Coswort

Dwa dni temu w Szkocji miał miejsce tragiczny wypadek helikoptera, na pokładzie którego znajdowały się cztery osoby. Wczoraj policji udało się potwierdzić, iż na pokładzie znajdował się Colin McRae, wraz ze swoim synem, jego kolegą oraz jeszcze jedna dorosła osoba.


Colin McRae, urodzony 5 sierpnia 1968 roku, syn Jimmy’ego McRae, pięciokrotnego mistrza Wielkiej Brytanii, ikona sportów motorowych, mistrz świata ’95 (za co przyznano mu w jedno z najwyższych odznaczeń w Wielkiej Brytanii: Member of the British Empire), ironią losu zginął w tragicznym wypadku helikoptera nieopodal swojej posiadłości. Człowiek od zawsze kojarzony z rajdami samochodowymi, żyjący na krawędzi, uwielbiany przez rzesze fanów na całym świecie przez swój bezkompromisowy styl jazdy, odszedł na zawsze. „Latający Szkot”, czy jak nazywali go złośliwcy „McCrash”, jeździł niezwykle szybko, zawsze na krawędzi, a przy tym bardzo widowiskowo, za co kochały go miliony. Graczom świetnie znany dzięki rajdowej grze komputerowej sygnowanej jego nazwiskiem. Biorąc po uwagę jego wkład w rozwój Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata, oraz jego zasługi dla popularności tego sportu, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, iż bez niego rajdy już nigdy nie będą takie same…


 
 

Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.