Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Już jutro premiera Dragon Age II
10-03-2011, 22:52 | 5042 x przeczytano | ARTUT
Długie miesiące oczekiwania nareszcie dobiegły końca! Z prawdziwą przyjemnością pragniemy poinformować, iż premiera nowej gry mistrzów gatunku RPG z kanadyjskiego studia BioWare, twórców m.in. serii Mass Effect i Baldur’s Gate, czyli gorąco wyczekiwanego Dragon Age II, odbędzie się już jutro!

http://eu.dragonage.com/dragonageii/images/content/standard_packart.jpg
 
Dragon Age II to opowieść o uchodźcy imieniem Hawke, który wraz ze swą rodziną zmuszony jest do ucieczki przed pustoszącą jego ojczyznę śmiertelnie niebezpieczną Plagą. W poszukiwaniu schronienia udaje się do odległego miasta Kirkwall, które już wkrótce stanie się świadkiem dramatycznych wydarzeń. Jaką rolę odegra w nich Hawke i jego towarzysze? Jak potoczy się jego historia na przestrzeni aż 10 lat gry, obejmujących jej scenariusz? Z kim zdecyduje się sprzymierzyć, a z kogo uczyni swego wroga? Te decyzje, w czasie wciągającej rozgrywki, podejmie gracz.
 
Dragon Age II to gra z gatunku RPG umożliwiająca kształtowanie nie tylko głównego bohatera, ale również, poprzez podejmowane przez gracza decyzje, otaczającego go świata. W czasie licznych potyczek z wrogami kluczowe znaczenie mieć będzie natomiast nie brutalna siła, ale umiejętność posługiwania się rozwijanymi w czasie zabawy umiejętnościami bohaterów i zmysł strategiczny.
 
Wysoką jakość nowej produkcji studia BioWare potwierdzają pochlebne opinie zagranicznych i rodzimych mediów branżowych.
 
„Dragon Age II jest wielkim i soczystym kawałem świetnego RPG.” – NEO Plus (9/10)
 
„Historia jest bardziej dojrzała i ciekawsza od tej z części pierwszej.” – Gry-Online (8/10)
 
Równie pozytywnie o Dragon Age II wypowiadają się również takie magazyny i serwisy internetowe, jak GameTrailers.com (92/100), PC Gamer (94/100), czy IGN (85/100).
 
Dragon Age II ukaże się na platformy PC, Mac, PS3 i Xbox 360 w polskiej, kinowej wersji językowej.
 
Po więcej informacji na temat gry zapraszamy pod adres www.dragonage.pl oraz www.bioworld.ea.pl. Serdecznie zachęcamy również do udziału w grze „Wersy przeznaczenia” na Facebook, dostępnej na łamach serwisu www.facebook.com/dragonagepl.


Źródło: informacja prasowa

 


 
23-07-2011, 13:09 | ultramarine98 | Komentarzy w sumie: 27
Ja grałem.


 
11-03-2011, 11:59 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4706
Ktoś już grał w pełną wersję? Jak się podoba?


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.