Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
SHIFT 2 Unleashed od piątku w sprzedaży
29-03-2011, 09:56 | 4559 x przeczytano | ARTUT
Zapraszamy do zapoznania się z premierowym zwiastunem gry SHIFT 2 Unleashed w polskiej wersji językowej! Premiera gry na PC, PlayStation 3 i Xbox 360 odbędzie się już w najbliższy piątek. Polskim dystrybutorem jest firma EA.


 


 
23-07-2011, 13:08 | ultramarine98 | Komentarzy w sumie: 27
need for speed?!!
z tego trzeba wycisnąć kasę...przecież ta gra wychodzi co roku a nic do cholery się tam nie zmienia.


 
29-03-2011, 19:26 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4706
No na zwiastunie wygląda nieźle... nie wiem tylko jak z modelem zniszczeń bo nie cierpię niezniszczalnych arkadówek :D


 
29-03-2011, 11:38 | Luket | Komentarzy w sumie: 6
Zapowiada się ciekawie, aczkolwiek seria ta znudziła się po undergroundach.


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.