Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Neuroshima HEX na komórkę
22-04-2011, 22:32 | 6075 x przeczytano | Narmo
Portal ogłasza, że po wielki sukcesie jaki osiągnęła Neuroshima HEX na iUrządzenia, powstaje aplikacja na Androida.

Po premierze Neuroshimy HEX w AppStorze zostaliśmy dosłownie zasypani pytaniami od fanów czy i kiedy pojawi się wersja na Androida – o wiele popularniejszy w Polsce system. Informujemy, że posiadacze Androida będą mogli zagrywać się w NS HEX już wkrótce…


Jak już wielokrotnie informowaliśmy, Neuroshima Hex na iUrządzenia odniosła znaczący sukces i zdobyła liczną grupę fanów. Firma Apple umieściła grę w prestiżowych kategoriach Best Board Games czy Hardcore Games (App Store Essentials). Dwa razy Neuroshima Hex znajdowała się w najbardziej dochodowej zakładce New & Noteworthy.


Prace nad NS HEX na Androida trwają od ponad miesiąca. Za produkcję gry odpowiedzialna jest firma Big Daddy’s Creations – ta sama, która przygotowała wersję na Iphone. Premiera aplikacji planowana jest na lato 2011.

Powiązane wieści:
 


 
03-05-2011, 16:24 | ultramarine98 | Komentarzy w sumie: 27
Szkoda, że nie ma tableta...


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.