Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Premiera Duke Nukem Forever już dziś
10-06-2011, 10:41 | 4587 x przeczytano | konieczko
Z przyjemnością informuję, że już dziś ukaże się w sklepach gra Duke Nukem Forever. Gra dostępna będzie na komputery PC, konsole PlayStation 3, oraz Xbox 360.

Duke Nukem Forever to kolejna część przygód największego bohatera Ameryki i jednego z najpopularniejszych bohaterów w historii świata gier komputerowych.

Wśród postaci w grze pojawiają się zarówno „starzy znajomi” (np. świnie w mundurach i Octabrainy), jak i zupełnie nowi przeciwnicy. W Duke Nukem Forever nie brakuje również potężnych bossów. Walki z nimi zostały jednak urozmaicone w porównaniu do pierwowzoru, co uwidacznia się między innymi w efektownych scenach dobijania potężnych przeciwników. W trakcie przygody odwiedzamy zróżnicowane lokacje, począwszy od miast, poprzez kaniony, tereny pustynne, ale także obszary przemysłowe. Część lokacji pokonujemy na własnych nogach, a niekiedy posługujemy różnymi pojazdami. Nie zabrakło też sekwencji, w których przy pomocy broni stacjonarnej musimy odpierać zmasowane ataki wrogów.

Do eksterminacji napotkanych przeciwników wykorzystamy karabin M16, wyrzutnie rakiet, śrutówkę oraz piłę łańcuchową. Nie będziemy eksplorować świata gry wyłącznie na piechotę, gdyż do naszej dyspozycji zostaną oddane rozmaite pojazdy - samochody ciężarowe, jeepy, motocykle oraz łodzie.


http://static.cenega.pl:8080/uploads/covers/thumbs200/8a56e7b9336c5ae927d970be537c87a5c807f114.jpg


Źródło: Informacja prasowa.

Powiązane linki:
 
Trailer gry

 
 


 
23-07-2011, 13:03 | ultramarine98 | Komentarzy w sumie: 27
13 lat w Azkabanie........
JA moge sie skusic na recenzje na PS3


 
10-06-2011, 17:32 | Bielu | Komentarzy w sumie: 10
Czekaliśmy ponad 10 lat na premierę tej gry. Cóż, w końcu się doczekaliśmy. :) Może ktoś pokusi się o napisanie recenzji? Niestety mój sprzęt jest tak tragiczny, że szkoda gadać...


 
10-06-2011, 10:53 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4706
Yeah! Książę powraca :)


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.