Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Konkurs z JFK
23-07-2011, 20:51 | 3746 x przeczytano | Sharn
Serwis Valkiria Network oraz wydawnictwo Fabryka Słów serdecznie zapraszają do kolejnego konkursu! Tym razem nagrodami są trzy książki Tomáša Němeca - Agent JFK #5: Lodowa gra...

Aby wziąć udział w konkursie należy być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu Valkiria i podać prawidłowe odpowiedzi na trzy proste pytania:

1. Kto był autorem wszystkich czterech poprzednich tomów Agenta JFK?
2. Wśród którego europejskiego ludu rozgrywa się trzecia część Agenta JFK - Miecz i tomahawk?
3. Jak brzmi pełne nazwisko agenta JFK?

Prawidłowe odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkursy@valkiria.net do poniedziałku 01.08.2011, do godziny 12:00. W tytule maila prosimy podać hasło "JFK", a w treści prawidłowe odpowiedzi oraz swoje dane adresowe i nick, pod jakim występujecie na Valkirii. Każdy z uczestników może nadesłać tylko jedno zgłoszenie. Konkurs zostanie rozwiązany w poniedziałek 01.08.2011.

Powodzenia!

 


 
28-07-2011, 12:23 | ultramarine98 | Komentarzy w sumie: 27
Ale fart znalazłem książkę na necie i przeczytałem, odpowiedziałem. Mam nadzieję, że dostanę nagrodę :D
A książka jest zarąbista, polecam.


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.