Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Biały Orzeł: Polski Superbohater #2
20-01-2012, 23:37 | 7460 x przeczytano | Narmo
Mamy przyjemność ogłosić, iż drugi zeszyt z przygodami polskiego superbohatera, Białego Orła, ukaże się na rynku 29.02.2012 (środa). Po szczegóły proszę się zgłaszać do rozszerzenia wieści.

Pierwszy lot - część 2

Biały Orzeł zostaje uwięziony przez Nura - mroczną istotę, żyjącą w podziemiach Dworca Centralnego. Na szczęście w pojedynku z Nurem i jego hordą opętanych bezdomnych, nie będzie sam. Czy razem z nowym, tajemniczym bohaterem obronią Małą Alicję? Tymczasem, we wspomnieniach poznamy początki projektu Super Żołnierza, oraz będziemy świadkami walki Aleksa o odzyskanie sprawności.

scenariusz:  Maciej Kmiołek
rysunki:       Adam Kmiołek
kolor:          Daria Widermańska-Spala

Cena:          10,99 zł (zawiera 8% VAT)Powiązane wieści:
Powiązane linki:
 
Wizuale

 
 


 
23-01-2012, 23:28 | diedia | Komentarzy w sumie: 23
Jak się tak przyglądam, to muszę przyznać Ci rację. Aczkolwiek bardziej niepokoi mnie ta okładka w całości. Bardzo niepokoi... ;) Gość w kombinezonie sado-maso trzyma za rękę małą dziewczynkę z kucykami. Brr


 
23-01-2012, 14:34 | konieczko | Komentarzy w sumie: 47
Z tego co widzę to bardzo podobny do pewnego Amerykańskiego bohatera z tarczą :D


 
21-01-2012, 22:26 | diedia | Komentarzy w sumie: 23
Brzmi ciekawie. Chyba trzeba kupić pierwszą część. :] Dobrze, ze niedrogo nawet.


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.