Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
2K ujawnia grę Mafia III
29-07-2015, 22:38 | 2220 x przeczytano | ARTUT
Firma 2K ujawni szczegóły dotyczące nadchodzącej produkcji za pomocą zwiastuna opublikowanego we środę, 5 sierpnia, o godzinie 14:00. Mafia III to kolejna odsłona popularnej serii znanej z rozbudowanej fabuły, która wciąga graczy w sam środek świata zorganizowanej przestępczości oraz pięknie odwzorowanego życia w grze, z dbałością o szczegóły takie jak samochody, muzyka i moda z epoki.

Oprócz premierowego zwiastuna, Mafia III zadebiutuje na targach Gamescom, z prezentacją za zamkniętymi drzwiami.

Śledź informacje na temat gry na oficjalnych kanałach w mediach społecznościowych i na oficjalnej stronie gry:

www.youtube.com/mafiagame


www.facebook.com/mafiagame

www.twitter.com/mafiagame

www.mafiagame.com

Powiązane wieści:
 


 
06-08-2015, 11:36 | Soszi | Komentarzy w sumie: 6
Genialna muzyka, klasyki z tamtych czasów (Jimi Hendrix <3) Styl wykonania też bardzo ciekawy niecierpliwie czekam na inne trailery jak i na samą grę która wyjdzie dopiero w 2016 :(


 
29-07-2015, 22:44 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4706
O rety! Jestem turbo fanem tej serii. Klimat tej gry jest genialny... no i ta muzyka!


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.