Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Informacje o kampanii Wojny Krwi do Gwinta
22-11-2017, 11:07 | 1584 x przeczytano | Jobisz

Fani Gwinta już od dłuższego czasu czekają na premierę pierwszej kampanii. Trzeba się jednak uzbroić w trochę cierpliwości. Data wydania została przeniesiona na 2018r.. Jednak w jakim dokładnie miesiącu może się pojawić, nie wiadomo. Współzałożyciel CD Projektu w swojej wypowiedzi na forum playgwent napisał, że dopracowanie kampanii wymaga czasu. Zapewnia też, że jakość zrekompensuje dłuższy czas oczekiwania. Oprócz tego mamy wzmiankę o kilka zdań na temat zmian w karciance na najbliższe miesiące. Całą wiadomość znajdziecie w rozwinięciu wieści.


,,Drodzy gracze,

Mam Wam do przekazania dwie ważne informacje związane z pracami nad GWINTEM.

Wojna Krwi, czyli kampania fabularna GWINTA, ukaże się w 2018 roku. Chcemy jeszcze bardziej rozbudować rozgrywkę, a to wymaga czasu. To dla nas ważna i trudna decyzja, bo wielu z Was chciało zagrać w nową przygodę ze świata Wiedźmina w okresie świątecznym. Dlatego chciałbym Was bardzo przeprosić i jednocześnie zapewnić, że zrobimy wszystko, aby jakość Wojny Krwi zrekompensowała dłuższy czas oczekiwania. 

W 2018 roku planujemy również zakończyć betatesty GWINTA. Będziemy częściej aktualizować grę o nowe karty, wyzwania i przedmioty, a także nadal usprawniać i balansować rozgrywkę. Chcemy, aby zarówno doświadczeni gracze, jak i osoby dopiero zaczynające zabawę czerpały z niej mnóstwo radości.

Marcin Iwiński,

współzałożyciel CD PROJEKT RED''
Tekst z forum strony playgwent.com/pl


Powiązane linki:
 
Informacje ze oficjalnej strony Gwinta

 
 


 
23-11-2017, 09:21 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4706
Jaram się. Mega fajnie, że robią do tej gry całe kampanie :D


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.