Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Wargaming Alliance z umową z Mad Head Games
22-04-2018, 21:08 | 847 x przeczytano | ARTUT

Wargaming Alliance, oddział odpowiedzialny za współpracę z zewnętrznymi studiami, ogłasza nawiązanie współpracy z firmą Mad Head Games. Studio zostało założone w Belgradzie, Mad Head Games to zespół 141 doświadczonych twórców. Do tej pory wydali 36 tytułów przygodowych opartych o mechanikę ukrytych obiektów i zagadek logicznych. Co warto podkreślić Mad Head Games wyróżniło się na tyle ponad 100 innych firm, które zgłosiły zwoje projekty się w 2017 roku do Wargaming Alliance.


Informacja prasowa:

“Mad Head Games są pełni pasji i energii,” mówi Jerry Prochazka, szef Wargaming Alliance. „Cieszę się, że będziemy współpracować nad nowym, nieogłoszonym jeszcze projektem, który zasili portfolio Wargamingu.”

„Po latach spędzonych na produkowaniu gier dla okazjonalnego odbiorcy, zdecydowaliśmy na zmianę kierunku i powrocie do gier dla hardcore’owych graczy, stąd się wywodzimy.” mówi Nenad Tomić, prezes Mad Head Games. „Dzielimy wspólne wizje, pasje i cieszymy się, że Waragming Alliance pomoże nam zrobić coś ambitnego i wyjątkowego.”

Jako cześć umowy pomiędzy firmami, Wargaming Alliance będzie odpowiadać za kluczowe kwestie wydawnicze, od wsparcia technicznego, przez marketing po zarządzanie społecznością oraz zapewni fizyczną obecność na kluczowych rynkach z dostosowaniem działań do lokalnej specyfiki poszczególnych rynków.

 

O Wargaming Alliance

Wargaming Alliance to oddział w ramach firmy Wargaming, który współpracuje z najważniejszymi studiami świata produkującymi gry, z markami i franczyzami, pomagając im zaistnieć na rynku gier komputerowych i konsolowych. Jej misją jest wzrost przemysłu gier komputerowych poprzez dostarczanie rozrywki na najwyższym poziomie. Wargaming Alliance pomoże nowym grom odnieść sukces dzięki odpowiedniemu wsparciu, wiedzy, doświadczeniu i ekspozycji. Oficjalna strona -> http://wargamingalliance.eu/

O Mad Head Games

Mad Head Games to serbscy pionierzy tworzenia gier. Studio założone zostało w 2011 roku i jest liderem rodzimego rynku. Firma znana jest z innowacyjnego podejścia do gier przygodowych i po latach sukcesów jest gotowa podjąć nowe wyzwania. Receptą na sukces globalny będzie kreatywność i przesuwanie granic niemożliwego w połączeniu z doświadczeniem Wargaming Alliance w obszarze produkcji i wydawania gier. Oficjalna strona internetowa -> https://www.madheadgames.com/


Powiązane wieści:
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.