Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Zmierzch na DVD już w sprzedaży
13-08-2009, 11:42 | 4076 x przeczytano | ARTUT
Od 12 sierpnia tylko w salonach EMPiK trwa sprzedaż filmu Zmierzch. Od 26 sierpnia płyty DVD z pierwszą częścią sagi będą dostępne w pozostałych sklepach na terenie całego kraju.


Powiązane wieści:
 


 
15-08-2009, 17:58 | Diana | Komentarzy w sumie: 69
W końcu obejrzałam film i... szczerze powiedziawszy, jestem głęboko rozczarowana. Po tylu dobrych recenzjach spodziewałam się czegoś naprawdę dobrego, a tu takie coś. Może, gdybym zamiast tyle czytać i od razu oglądać, nie miałabym takiego zdania. Idę obejrzeć jeszcze raz, może teraz się przekonam. PS. Jestem zwolenniczką książek, nie ekranizacji;P


 
14-08-2009, 15:02 | Sysia144 | Komentarzy w sumie: 34
Kurcze, dopiero teraz ten Zmierz jest w sprzedaży? Szczerze powiedziawszy myślałam, że już dawno są :P


 
14-08-2009, 11:56 | KaBi | Komentarzy w sumie: 10
ja juz byłam xD


 
13-08-2009, 12:25 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4706
No to Panie i Panowie... do EMPiKów biegiem marsz...


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.