Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Tytuł nowego Obcego to Alien: Paradise?
13-12-2010, 21:21 | 4909 x przeczytano | Ardelin
Nie ustają spekulacje wokół prequela Obcego - 8. pasażera Nostromo. Choć jest to priorytetowa produkcja Twentieth Century Fox, wciąż otacza ją aura niewiadomej. Według najnowszych raportów film nie ma być prequelem Obcego, a jego remakiem. NY Post donosi także, że tytuł roboczy obrazu to Paradise. Nie wiadomo jeszcze, kto wystąpi w filmie, ale podobno główną bohaterkę - Elizabeth Shaw - może zagrać Noomi Rapace. Reżyserią zajmie się Ridley Scott.


Powiązane wieści:
Powiązane linki:
 
Źródło: Bloody Disgusting

 
 


 
17-12-2010, 17:11 | Ardelin | Komentarzy w sumie: 189
Też mam nadzieję, że to jednak nie będzie remake, bo to grzech psuć klasykę... Jeśli już coś chcą ze starym Obcym robić, to niech go przerobią na 3D, żebym mogła sobie popiszczeć ze strachu w kinie. :P


 
15-12-2010, 19:01 | Sharn | Komentarzy w sumie: 1071
Byle nie zrobili remake'a, bo po cholerę psuć zajebisty film.


 
13-12-2010, 21:27 | Ardelin | Komentarzy w sumie: 189
Czyli jednak wytwórnia postawiła na swoim i wyreżyseruje to Scott, a nie Carl Rinsch.


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.