Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Prequel Obcego nie powstanie
15-01-2011, 21:12 | 6356 x przeczytano | Mustafa
Zapowiadany od dawna prequel Obcego ostatecznie powstanie jako niezależny projekt. Film będzie nosił tytuł Prometheus, a na stanowisku reżysera pozostanie Ridley Scott.

Proces twórczy pchnął historię w stronę nowej, wielkiej mitologii i świata, w którym rozgrywa się ta oryginalna fabuła. Baczni widzowie zauważą "nitki DNA Obcego", ale sam pomysł jest wyjątkowy i prowokujący. Jestem bardzo szczęśliwy, że w końcu udało mi się znaleźć historię, dzięki której mogę powrócić do gatunku tak bliskiego mojemu sercu – mówi Scott.

Premiera jest planowana na marzec 2012 roku.


Powiązane linki:
 
Źródło

 
 


 
20-01-2011, 15:21 | Ardelin | Komentarzy w sumie: 189
Czytałam o tym jakiś czas temu i nawet się ucieszyłam, że zamiast prequela Scott zrobi coś nowego. Nie mogę się doczekać.


 
17-01-2011, 04:54 | Sharn | Komentarzy w sumie: 1071
Na Koniec Świata ;]


 
16-01-2011, 11:30 | Narmo | Komentarzy w sumie: 382
Brzmi ciekawie. Już wiem na co się szykować w 2012 ;]


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.