Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Obejrzyj trailer The Avengers!
11-10-2011, 17:43 | 4618 x przeczytano | Ardelin
Nadszedł moment, na który czekali wszyscy fani Iron Mana. W tym miejscu możecie obejrzeć zwiastun The Avengers, w reżyserii Jossa Whedona, w którym zobaczycie całą drużnę mścicieli w akcji. W filmie wystąpią m. in. Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Chris Evans i Tom Hiddleston. Światowa premiera zapowiadana jest na 25. kwietnia 2012.


Powiązane wieści:
 


 
14-10-2011, 22:15 | Ardelin | Komentarzy w sumie: 189
A nawet nie wiem, bo Kapitana Ameryki nie widziałam. No, zobaczymy. :)


 
12-10-2011, 19:01 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4706
Jakiś taki sceptyczny jestem... no zobaczymy jak to będzie...


 
12-10-2011, 10:42 | konieczko | Komentarzy w sumie: 47
Ciekawe czy będzie tak samo jak z Kapitanem Ameryką, że najlepsze momenty w filmie zostały umieszczone w zwiastunie.


 
11-10-2011, 18:00 | Ardelin | Komentarzy w sumie: 189
Ha! I Nine Inch Nails w tle... In Whedon we trust. ;)


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.