Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Jonathan Carroll w Polsce!
14-05-2012, 16:39 | 2959 x przeczytano | paulina wasik
Amerykański pisarz, Austriak z wyboru, wykładowca akademicki, twórca niezwykle poczytnych powieści z gatunku fantastyki. Autor takich tytułów jak Zakochany duch czy Na pastwę aniołów. Jego pierwszą powieść, Krainę Chichów, zarekomendował wydawcom sam Stanisław Lem! Tak w skrócie przedstawić przedstawić można Jonathana Carrolla. Od 8 maja w księgarniach dostępny jest najnowszy zbiór opowiadań jego autorstwa.W dniach 9 - 12 maja, Jonathan Carroll po raz kolejny odwiedził Polskę. Minęło już pięć lat od jego poprzedniej wizyty, ale i od premiery ostatniej powieści. Wreszcie pisarz powraca, prezentując nowy zbiór opowiadań, będący efektem 10 lat pracy nad różnymi tekstami. Kobieta która wyszła za chmurę  jest ponadto zapowiedzią jego kolejnego dzieła.


Podczas swojej wizyty, Carroll spotkał się z fanami w Łodzi, Warszawie i Krakowie, gdzie odpowiadał na pytania i podpisywał egzemplarze książek. Ale nie tylko! Dzięki uprzejmości Domu Wydawniczego Rebis, naszym redaktorom udało się spotkać z pisarzem i przeprowadzić wywiad. Jak przebiegła ta fascynująca rozmowa i czego udało się dowiedzieć, dowiecie się czytając naszą relację. A już niebawem ukaże się recenzja Kobiety która wyszła za chmurę. Serdecznie polecamy!

Powiązane linki:
 
treść wywiadu z Jonathanem Carrollem

 
 


 
21-05-2012, 16:18 | aQn | Komentarzy w sumie: 11
Szkoda, że autorka newsa nie potrafi ustawić dobrze czcionek ;]


 
18-05-2012, 15:56 | Ardelin | Komentarzy w sumie: 189
Szkoda, że nie będzie go w Poznaniu...


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.