Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Konkurs z książką "Piasek" autorstwa Piotra Nesterowicza
25-04-2013, 13:00 | 2831 x przeczytano | dark kaczuszka
Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w naszym konkursie. Do wygrania mamy 3 egzemplarze książki "Piasek" autorstwa Piotra Nesterowicza.

By wziąć udział w losowaniu nagród trzeba odpowiedzieć na 3 pytania konkursowe.

1) Jak się nazywała pustynia, z którą zmagają się bohaterowie "Piasku"?

2) Jaki jest tytuł opowiadania, które rozgrywa się w świecie "Piasku", opublikowanego w 2012 roku w wydaniu specjalnym "Fantastyki"?

3) Jak się nazywa się ludzi, którzy w książce walczą z żywiołem pustyni?

Na poprawne odpowiedzi czekamy do 2 maja. Odpowiedzi proszę wysyłać na adres konkurs@valkiria.net. W tytule należy wpisać "konkurs piasek".

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.