Ten serwis używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz terminal może działać lepiej. Chcesz wiedzieć więcej?
Valkiria Network | V-Game | Gry komputerowe | Ogniem i Mieczem | Gry fabularne | Dzikie Pola | Neuroshima | Świat Mroku | Warhammer
Film | Star Wars | Literatura | Andrzej Pilipiuk | Jacek Komuda | Zmierzch | Komiks | Planszówki | Karcianki | Wędrowycz | Bitewniaki | II wojna światowa
Valkiria - Polub nas na Fejsie
  

Creative wprowadza Super X-Fi na światowe rynkiFirma Creative Technology ogłosiła na targach CES 2019 wprowadzenie na całym świecie technologii holografii dźwięku w słuchawkach Super X-Fi, która zmieni nasze wrażenia odbioru dźwięku na słuchawkach. Więcej na ten temat w informacji prasowej zamieszczonej poniżej.


Informacja prasowa:

Super X-Fi odtwarza scenę dźwiękową wielogłośnikowego systemu surround w słuchawkach i personalizuje go, skanując głowę i uszy użytkownika, dzięki czemu możliwe jest indywidualne dopasowanie dźwięku do naszych preferencji.

Zapowiedziany w zeszłym roku w formie prototypu, Super X-Fi otrzymał nagrodę "Best of CES 2018" od AVS Forum, a wielu ekspertów w dziedzinie dźwięku, recenzentów i użytkowników zachwycało się niespotykanym poziomem realizmu w słuchawkach stworzonego przez Super X-Fi. Od tego czasu wydano pierwszy, komercyjny produkt, SXFI AMP - który oferuje technologię holografii słuchawkowej i wzmacniacz słuchawkowy klasy premium w obudowie nie większej niż palec. SXFI AMP docenią osoby, które wolą używać własnych słuchawek, ale także chcą cieszyć się jakością Super X-Fi.

Jest to najnowszy dodatek do gamy produktów - serii Creative SXFI AIR, pierwszych na świecie słuchawek z układem Super X-Fi UltraDSP. SXFI AIR to słuchawki Bluetooth i USB z Super X-Fi i innymi innowacyjnymi funkcjami. SXFI AIR C to słuchawki USB z Super X-Fi przeznaczone dla graczy. Warto dodać, że współpracują z urządzeniami wyposażonymi w systemy Android i iOS. Możliwe jest także korzystanie z nich na platformach takich jak PS4, Nintendo Switch, Mac i PC.

„Super X-Fi to najnowsze dzieło Creative'a, które zapewnia najwyższą jakość dźwięku. Uważam to za rewolucję w dziedzinie audio. Dzięki słuchawkom z technologią Super X-Fi można teraz oglądać filmy tak, jak w kinie, słuchać muzyki jak podczas koncertu na żywo i grać w gry, czując się jakbyśmy byli w ich „wnętrzu”.” - powiedział Sim Wong Hoo, dyrektor generalny Creative Technology.

Przejawem przełomowej technologii Super X-Fi w jej formie produktowej jest zainteresowanie mediów z całego świata. Setki dziennikarzy, recenzentów i wpływowych osób zapisało się na sesje demo, które odbędą się w CES 2019 w Venetian w Las Vegas. W ciągu ostatniego roku kilku partnerów branżowych wyraziło zainteresowanie Super X-Fi. Podczas tego wydarzenia Creative skontaktuje się z innymi potencjalnymi partnerami w celu zbadania możliwości współpracy.

Poza serią SXFI AMP i SXFI AIR, firma Creative zaprezentuje również inne innowacje Super X-Fi, które będą dostępne w przyszłości.

Creative zaprezentuje także inne rozwiązania audio podczas CES, takie jak:

- Karta dźwiękowa Creative Sound Blaster AE-9,

- Outlier Air, pierwszy zestaw słuchawkowy True Wireless od Creative o długiej żywotności baterii

- Sound BlasterX G6, karta dźwiękowa USB zapewniająca najwyższą jakość dźwięku w grach

 

Prezentacja produktów Creaative podczas CES 2019 odbędzie się w Venetian. Warto odwiedzić sale konferencyjne 2701-2703 od 8 do 11 stycznia 2019.

O firmie Creative

Creative jest światowym liderem w zakresie produktów do rozrywki cyfrowej. Znany ze swoich kart dźwiękowych Sound Blaster® i wprowadzania rewolucyjnych rozwiązań technologii multimedialnej firma Creative obecnie rozwija dziedzinę cyfrowej rozrywki dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom audio. Bezprzewodowe głośniki premium, bezprzewodowe słuchawki i zaawansowane wzmacniacze dla melomanów oraz cyfrowe konwertery audio. Dzisiaj firma Creative ponownie rozwija markę Sound Blaster, której baza użytkowników przekracza 400 milionów. Jej przełomowe produkty Sound Blaster Roar i Sound Blaster X7 przyczyniają się do stworzenia nowej generacji sieci mobilnych, łącząc światy komputerów, smartfonów, i tabletów. Własne technologie firmy Creative, innowacyjny sprzęt, aplikacje i usługi wykorzystują Internet, umożliwiając konsumentom korzystanie z wysokiej jakości rozrywki cyfrowej - zawsze i wszędzie.

# # #

Niniejsze ogłoszenie dotyczy produktów na całym świecie. Dostępność może ulec zmianie bez powiadomienia i może się różnić w dowolnym miejscu na świecie zgodnie z lokalnymi czynnikami i wymaganiami. Creative, logo Creative, Super X-Fi, X-Fi, Sonic Carrier i Sound Blaster są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi Creative Technology Ltd w Stanach Zjednoczonych i / lub innych krajach. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie pozostałe znaki handlowe są własnością ich właściciel08-01-2019, 22:07 | ARTUT
Powiązane wieści

Skomentuj
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.Witamy na Oficjalnej Stronie Fabularyzowanej Kolekcjonerskiej Gry Karcianej Jakub Wędrowycz.
Nowości w V-Sklepie
Zalogowani
Użytkownicy: 0

Niezalogowani: 30

Statystyki
Gości w sumie: 3368748
Dziś gości: 79
Ten miesiąc: 2215
Rekord gości: 43842
Gości wczoraj: 128