Ten serwis używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz terminal może działać lepiej. Chcesz wiedzieć więcej?
Valkiria Network | V-Game | Gry komputerowe | Ogniem i Mieczem | Gry fabularne | Dzikie Pola | Neuroshima | Świat Mroku | Warhammer
Film | Star Wars | Literatura | Andrzej Pilipiuk | Jacek Komuda | Zmierzch | Komiks | Planszówki | Karcianki | Wędrowycz | Bitewniaki | II wojna światowa
Valkiria - Polub nas na Fejsie
  

Sound Blaster X3 z technologią Super X-FiCreative Technology zaprezentuje swoją najnowszą ofertę rozwiązań audio na nadchodzącym IFA 2019. Od wysokiej jakości słuchawek i prawdziwie bezprzewodowych dousznych modeli, po przenośne głośniki i karty dźwiękowe dla najbardziej wymagających. Creative zaprezentuje różnorodne portfolio produktów na swoim stoisku.


Informacja prasowa:

Sound Blaster X3: pierwszy Sound Blaster z technologią Super X-Fi

Rewolucja dźwięku rozpoczęła się od stworzenia pierwszej karty dźwiękowej Sound Blaster 1.0 w 1989 roku, kiedy to na zawsze przekształciła ona dźwięk w PC. Od tego czasu sprzedano ponad 400 milionów Sound Blasterów, a marka może zapisać w historii kilka kamieni milowych w rozwoju kart dźwiękowych. To już trzydzieści lat rozwoju technologii Sound Blaster.

Ten etos trwa do dziś dzięki najnowszej karcie Sound Blaster X3, a nowym przełomem jest technologia Super X-Fi, która pojawia się w najnowszym modelu. Technologia Super X-Fi odtwarza scenę dźwiękową zestawu głośników surround na słuchawkach i personalizuje ją, zapewniając naturalne wrażenia dźwiękowe. Użytkownicy będą mogli doświadczyć tej nagradzanej technologii (15 najlepszych nagród na CES 2019) dzięki wyjściu słuchawkowemu.

Sound Blaster X3 uosabia także najlepsze ze znanych technologii cyfrowego przetwarzania Sound Blaster w zewnętrznej karcie dźwiękowej. Oprócz wbudowanej technologii Super X-Fi jest to 7.1-kanałowy przetwornik cyfrowo-analogowy USB o wysokiej rozdzielczości, oferujący odtwarzanie w trybie 32-bit / 192 kHz. Wyposażony jest także w wzmacniacz słuchawkowy, który może obsługiwać słuchawki studyjne.

Sound Blaster X3 jest także doskonałym kodekiem audio zapewniającym wyjątkowe wrażenia podczas oglądania filmów, dzięki kodowaniu Dolby Digital Live do optycznego podłączenia z zewnętrznymi odbiornikami dźwięku wielokanałowego na głośnikach. Sound Blaster X3 jest wszechstronny pod względem łączności, oferując kompatybilność między platformami PC, Mac, PS4 i Nintendo Switch.

 

SXFI THEATER: Słuchawki bezprzewodowe z małym opóźnieniem i holograficznym dźwiękiem

Kolejnym wyróżniającym się produktem jest Creative SXFI THEATER. To najnowsze przełomowe rozwiązanie w słuchawkach bezprzewodowych. SXFI THEATER oferuje realistyczny dźwięk wielokrotnie nagradzanej holografii dla słuchawek Super X-Fi firmy Creative. Zapewnia wrażenia dźwiękowe jak w prawdziwym kinie, jest przełomem w grach.

Tym, co wyróżnia go jeszcze bardziej, jest zastrzeżona cyfrowa bezprzewodowa transmisja audio 2,4 GHz z pięciokrotnie krótszym opóźnieniem niż transmisja Bluetooth - co przekłada się na naprawdę płynną synchronizację audio i wideo dla użytkowników. Akumulator pozwala na 30 godzin pracy na baterii, co jest jednym z najlepszych wyników w przypadku słuchawek bezprzewodowych. Oprócz tego mikrofon do gier zaprojektowany z myślą o czystej komunikacji. SXFI THEATER sprawdza się na wszystkich urządzeniach pod kątem niezrównanej przyjemności z oglądania filmów i grania na PC, Mac, PS4 i Nintendo Switch.

Na stoisku firmy Creative na targach IFA będzie można zobaczyć dosłownie teatr, specjalnie zaprojektowany na sesje demonstracyjne ze słuchawkami SXFI THEATER.

Podczas IFA 2019 firma Creative zaprezentuje także inne najnowsze rozwiązania audio, takie jak:

  • Najbardziej zaawansowana karta dźwiękowa Creative PCI-e Sound Blaster AE-9, szczyt innowacji w dziedzinie PC audio
  • Outlier Gold, nowy standard w prawdziwych, bezprzewodowych zestawach słuchawkowych oferujący 14 godzin pracy na jednym ładowaniu z oprogramowaniem Super X-Fi
  • MUVO Play, wodoodporny głośnik z bezprzewodowym łączem stereo, który idealnie nadaje się na przygody na świeżym powietrzu
  • T100, najwyższej klasy system głośników stacjonarnych Hi-Fi 2.0

 

O firmie Creative

Creative jest światowym liderem w dziedzinie produktów rozrywki cyfrowej. Znany ze swoich kart dźwiękowych Sound Blaster® i siła napędowa rewolucji multimedialnej - która przysporzyła marce 400 milionów użytkowników - Creative napędza cyfrową rozrywkę dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom audio, które obejmują najwyższej jakości głośniki bezprzewodowe, bezprzewodowe słuchawki, potężne audiofilskie wzmacniacze cyfrowe i systemy kina domowego nowej generacji. Podążając za nowej generacji sieciami mobilnymi, łącząc świat komputerów, smartfonów i tabletów, Creative wciąż odkrywa na nowo kartę Sound Blaster z przełomową serią Sound Blaster Roar i produktami audio USB, takimi jak Sound Blaster X7 .

W 2016 r. Firma Creative zaprezentowała X-Fi Sonic Carrier: zupełnie nową koncepcję wysokiej jakości audio i wideo do domowej rozrywki. Ta potęga technologiczna nazwana „soundbar of the Gods” uosabia Audio of Tomorrow.

W 2018 roku firma Creative wprowadziła zupełnie nową, przełomową technologię dla słuchawek o nazwie Super X-Fi® Headphone Holography. Technologia ta wykorzystuje dźwięk obliczeniowy, aby odtworzyć wrażenia słuchowe jak z wysokiej klasy zestawu głośnikowego w profesjonalnym studiu i zapewnia te same ekspansywne wrażenia - z taką samą oryginalną głębią, szczegółami, realizmem i przestronnością - w słuchawkach. Super X-Fi wykorzystuje ponadto sztuczną inteligencję do obliczania niestandardowego profilu audio w oparciu o unikalną antropometrię danej osoby. Super X-Fi zdobył wiele nagród na całym świecie, w tym bezprecedensowe 14 nagród na CES 2019.22-09-2019, 11:40 | ARTUT
Powiązane wieści

Skomentuj
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.Witamy na Oficjalnej Stronie Fabularyzowanej Kolekcjonerskiej Gry Karcianej Jakub Wędrowycz.
Nowości w V-Sklepie
Zalogowani
Użytkownicy: 0

Niezalogowani: 38

Statystyki
Gości w sumie: 3347300
Dziś gości: 3
Ten miesiąc: 9196
Rekord gości: 43842
Gości wczoraj: 1332