Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Największa saga wszech czasów wraca na wielki ekran w 3D
06-02-2012, 17:26 | 5466 x przeczytano | Zgred
Już 10 lutego wielbiciele Gwiezdnych wojen będą mogli na nowo zachwycić się tym obrazem. Pierwsza część legendarnej sagi George'a Lukasa, Gwiezdne Wojny. Część I - Mroczne Widmo w cyfrowej wersji 3D, niewątpliwie dostarczy emocji i nowych, niezwykle pozytywnych wrażeń..

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce ... to słowa, które ukazały się na ekranach kin całego świata. Gwiezdne wojny gromadziły i gromadzą przed ekranami całe pokolenia widzów oferując im wszystko to, co stanowi o sile kina. Chwile pełne napięcia, grozy i humoru, wielką przygodę i wspaniałą zabawę, opowieść o walce dobra ze złem.

 


 
11-02-2012, 09:58 | Zgred | Komentarzy w sumie: 70
Dokładnie! Film przerobiony na 3D to kicha. Nigdy nie osiągnie się takiego efektu jak robieinie go od podstaw w tej technologii. Sharn to, że wznowienie jest wyciąganiem kasy od fanów to chyba każdy wie ;]


 
11-02-2012, 09:25 | thculhu | Komentarzy w sumie: 14
Zgadzam się, to tylko wyciąganie kasy od widzów. Film musi być od razu przystosowany do 3D, a nie przerobiony, jak w tym wypadku. Już lepiej by zrobiono, gdyby puszczono w kinach wszystkie części bez bawienia się to. Starą trylogię z chęcią bym obejrzała. Emocje i wspomnienia lepiej oddziałują niż nawet 4 czy 5D.


 
11-02-2012, 01:08 | Sharn | Komentarzy w sumie: 1071
3D-SRY-DE - czyli kolejne wyciąganie kasy od fanów. Bo albo ja jestem ślepy, albo to było takie 3D mroczno-widmowe, że nie zauważyłem. Niemniej na kolejne części pójdę dla samego obejrzenia kolejny raz w kinie ;]


 
09-02-2012, 04:56 | Sharn | Komentarzy w sumie: 1071
Ja to się obowiązkowo wybieram.


 
07-02-2012, 10:09 | diedia | Komentarzy w sumie: 23
No ale "Mroczne widmo"? Do wszystkiego tak sie biorą? :)


 
07-02-2012, 01:23 | Mustafa | Komentarzy w sumie: 416
Z jednej strony bym poszedł, ale z drugiej... chyba się jednak boję.


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.