Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08

Strona startowa > Wieści

 • Kolejny zwiastun filmu Tomb Raider

  12:32 sobota, 20 stycznia 2018 | ReZus

  W sieci pojawił się kolejny zwiastun filmu z Larą Croft, czyli Tomb Raider. Dość długo musieliśmy czekać na jego opublikowanie od pierwszego trailera, ale nareszcie go otrzymaliśmy. Film ma być zbliżony treścią do dwóch ostatnich gier Crystal Dynamics. Czy faktycznie tak będzie dowiemy się niedługo, bo światowa premiera zapowiadana jest na 16 marca.

 • Filmy z serii Call of Duty

  11:23 środa, 15 listopada 2017 | Silaz

  O filmach Call of Duty mówi się co najmniej od 5 lat. Ogłaszano pierwsze wstępne daty, konferencje i wywiady. Teraz otrzymaliśmy informację, że twórcy nie chcą skupić się na jednym, a kilku filmach. Activision Blizzard chce utworzyć w oparciu o swoje uniwersum całą serię filmową. Potwierdza to Nick van Dyk, producent wykonawczy Activision Blizzard Studios. Swoje plany przyrównuje do stworzenia takiego samego fenomenu co Marvel Cinematic Universe.

 • Ostatnio na Netflixie pojawił się film idealny dla graczy. Jest to Final Fantasy XV Kingsglaive. Jeżeli jeszcze nie wiecie, jest to prolog historii, która dzieje się w piętnastej część sagi Final Fantasy. Film pozwala lepiej zrozumieć fabułę, jak i się w nią wczuć. Produkcja naprawdę świetnie wykonana, więc zachęcam do jej obejrzenia, fanom, graczom, czy nawet przypadkowym użytkownikom odwiedzającym chłamy naszej Valkirii.

 • Najnowszy obraz z rodziny Resident Evil, Ostatni rozdział, osiągnął wielki sukces na japońskim rynku filmowym. Krytycy filmowi uważają, że po premierze na pozostałych rynkach na całym świecie, filmy z serii Residenta przekroczą łączną kwotę miliarda dolarów.

 • Scenariusz do filmowej adaptacji Uncharted już gotowy!

  17:38 poniedziałek, 09 stycznia 2017 | Seth

  Joe Carnahan, amerykański scenarzysta oraz reżyser filmowy znany między innymi z prac nad remakiem kultowego serialu z lat 80; Drużyny A, zapostował dzisiaj na swoim Instagramie zdjęcie z dopiskiem, w którym informuje że zakończył pracę nad scenariuszem do adaptacji filmowej gry Uncharted!

 • Jak każda popularna gra wideo, Assassin’s Creed w końcu doczekała się swojej filmowej adaptacji. Dziś tj. 6 stycznia 2017 roku jest jej premiera. Czy ten zabieg się udał? Czy wyprawa do kina nie okaże się torturą? Na te pytania odpowiedział Artur "ARTUT" Machlowski w swojej recenzji, na końcu której znajdziecie także konkurs zorganizowany przy współpracy z firmą MSI Polska.

 • Ratchet i Clank już za tydzień

  05:54 piątek, 15 kwietnia 2016 | Sharn

  Już 22. kwietnia, tydzień wcześniej niż w USA, do polskich kin trafią Ratchet i Clank. Filmowa wersja jednej z najpopularniejszych gier wideo wszech czasów, to produkcja, o jakiej przez lata marzyli sympatycy gier – dopracowana jakościowo, wsparta wysokim budżetem i gwiazdorską obsadą dubbingową. W przeniesieniu konsolowego hitu z PlayStation na duże ekrany wzięli udział ojcowie cyklu z Insomniac Games, a o jakość animacji i dobrą zabawę widzów zadbali hollywoodzcy spece od produkcji familijnych, mający na koncie takie przeboje jak Artur ratuje Gwiazdkę i oscarowe Gdzie jest Nemo?...


 • Początek 1 2 3 Dalej Koniec

  [+] Archiwum