Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08

Strona startowa > Wieści

 • Świat Tytusa, Romka i A’Tomka Papcia Chmiela

  12:41 poniedziałek, 18 grudnia 2017 | ARTUT

  Od 6 stycznia w Centrum Historii Zajezdnia będziecie mogli obejrzeć wystawę, która będzie hołdem złożonemu Henrykowi Jerzemu Chmielewskiemu oraz ucieleśnieniem marzeń fanów, którzy dzięki niej będą mogli przenieść się w komiksowy świat swoich ulubionych bohaterów. 

 • Wrześniowe nowości od Egmontu

  18:31 środa, 06 września 2017 | ARTUT

  We wrześniu br. wydawnictwo Egmont rozpoczyna wydawanie albumów komiksowych z cyklu DC Odrodzenie (w oryginale DC Universe Rebirth), w której zaprezentuje najważniejszych i najpopularniejszych superbohaterów. Do końca roku na rynek trafi, aż 16 serii, m.in. Batman, Superman, Wonder Women, Green Arrow, Flash, Suicide Squad. W salonach EMPIK równolegle do zwykłej serii będzie dostępna w sprzedaży specjalna, limitowana wersja ze srebrnymi okładkami. Poniżej więcej informacji.

 • Wystawa: Świat Tytusa, Romka i A'Tomka

  15:39 poniedziałek, 04 września 2017 | ARTUT

  Świat Tytusa, Romka i A’Tomka Papcia Chmiela Instytut Wszechzbytków profesora Talenta. Ta niecodzienna wystawa jest hołdem złożonym artyście i jednocześnie ucieleśnieniem marzeń tysięcy fanów, którzy dzięki niej mogli będą niemal dosłownie przenieść się w komiksowy świat swoich ulubionych bohaterów. 15 września24 listopada 2017, EC1 ŁódźMiasto Kultury, ul. Targowa 1/3. Wernisaż wystawy 15 września o godz. 18.30. Chcesz wiedzieć więcej?

 • Wiedźmin powraca w doskonałej formie

  05:49 piątek, 07 listopada 2014 | Sharn

  Geralt z Rivii powraca w zupełnie nowej opowieści, długo wyczekiwanym albumie komiksowym – Wiedźmin Dom ze szkła. Historia Białego Wilka ukazała się nakładem Egmont Polska 5 listopada br. Więcej w rozszerzeniu wieści...

 • Słuchowiska od CDP.pl w Biedronce

  23:32 czwartek, 09 października 2014 | ARTUT

  Jak podaje CDP.pl już 16 października do sieci sklepów Biedronka trafi premierowa kolekcja audiokomiksów - dźwiękowych adaptacji komiksów: The Walking Dead, Thorgal, Kajko i Kokosz: Szkoła latania czy premierowe wydanie audiokomiksu Funky Koval: Bez oddechu. W ofercie znajdzie się także słuchowisko Wiedźmin: Coś się kończy, coś się zaczyna według prozy Andrzeja Sapkowskiego. Wszystkie tytuły dostępne będą w promocyjnej cenie 19,99 zł. Chcesz wiedzieć więcej

 • Już 5 września nakładem wydawnictwa Fabryka Słów pojawi się w sprzedaży nowy, drugi już komiks Andrzeja Pilipiuka i Andrzeja Łaskiego o przygodach Jakuba Wędrowycza! Nie zabraknie w nim oczywiście nowego opowiadania, które popełni największy piewca wsi polskiej od czasów Reymonta.

 • Jakub Ćwiek z SQN

  18:38 środa, 22 sierpnia 2012 | paulina wasik

  Ostatnio pisaliśmy o konkursie, który Wydawnictwo Sine Qua Non organizuje we współpracy z portalem Digart.pl i firmą Wacom. Oczywiście gorąco zachęcamy do udziału w nim. Ale szansa na wygraną to nie wszystkie ekscytujące nowości, jakie krakowskie wydawnictwo ma w swoim zanadrzu.

 • Animowany komiks od Edwarda Lee

  22:06 poniedziałek, 30 lipca 2012 | Sharn

  W sieci ukazał się animowany komiks inspirowany premierowym opowiadaniem Edwarda Lee, które znalazło się w antologii tekstów w hołdzie Lovecraftowi, pt. Cienie spoza czasu (Wydawnictwo Dobre Historie 2012). Autorem rysunków jest Krzysztof Chalik. Edward Lee będzie gościem tegorocznej edycji Polconu we Wrocławiu. Zapraszamy do oglądania...


 • Początek 1 2 Dalej Koniec

  [+] Archiwum