Valkiria Network | V-Game | Gry komputerowe | Ogniem i Mieczem | Gry fabularne | Dzikie Pola | Neuroshima | Świat Mroku | Warhammer
Film | Star Wars | Literatura | Andrzej Pilipiuk | Jacek Komuda | Zmierzch | Komiks | Planszówki | Karcianki | Wędrowycz | Bitewniaki | II wojna światowa
     
Komuda rusza w Polskę
Valkiria - Polub nas na Fejsie
     (0|0)
  
Strona startowa > Wieści
19:23 niedziela, 28 października 2012, paulina wasik
Tron Półksiężyca jest w sprzedaży od 18 października. Jeżeli wśród Was są jeszcze niezdecydowani na zakup najnowszego dzieła amerykańskiego pisarza, być może tym fragmentem rozwiejemy Wasze wątpliwości. Życzymy miłej lektury!
14:34 sobota, 18 sierpnia 2012, Zgred
Saga o Rubieżach. Tom 1 to dwie powieści: Dni Jelenia oraz Dni Pomroki, które przenoszą czytelnika na Żyzne Ziemie. Mieszkańcy tej krainy od dawna czekali na przybycie zapowiedzianych przez gwiazdy okrętów. Magowie nie potrafili jednak odczytać, czy przybysze to bracia, którzy setki lat temu odpłynęli na stary kontynent i teraz powracają, czy też wrogowie pragnący zawładnąć nową ziemią? 
16:55 czwartek, 31 maja 2012, Zgred
Już za miesiąc polska premiera książki Andrieja Diakowa Do światła, która w Rosji została uznana za najlepszą powieść wydaną w serii Uniwersum Metro 2033. Z tej okazji Wydawnictwo Insignis na stronie metro2033.pl rozpoczyna publikację jej fragmentów. Można je przeczytać albo wysłuchać (nagrania w mistrzowskiej interpretacji Krzysztofa Gosztyły), a następnie wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest nowy gadżet – stalowy termos z logo Uniwersum Metro 2033.
13:38 czwartek, 03 maja 2012, Zgred
Orson Scott Card zabiera czytelników w kolejną niezwykłą podróż! Autor Gry Endera i Tropiciela przedstawia nowego młodego bohatera, którego moc może otworzyć wrota do innego świata.
19:36 poniedziałek, 02 stycznia 2012, Zgred
W zeszły piątek w sprzedaży pojawiły się "Runy Hordów" Magdaleny Salik - drugi tom cyklu "Doliny mroku". Książka jest na razie dostępna wyłącznie w postaci e-booka (format epub) w księgarni eClicto.
09:04 czwartek, 26 lutego 2009, caras
ZADRA. Tom II Rok 1819. W Europie nastał wiek etheru. Nauka oparta na energii próżni zadziwia wszystkich coraz wspanialszymi konstrukcjami - o jej osiągnięcia walczą wywiady oraz tajne organizacje. W tę grę wplątany zostaje spokojny naukowiec, Maurice Dalmont... Zapraszamy do przeczytania fragmentu drugiego tomu książki Krzysztofa Piskorskiego "Zadra". 
08:45 środa, 21 stycznia 2009, Sharn
Wczoraj informowaliśmy o mającym pojawić się jeszcze w tym miesiącu Wiedźmim spisku - czwartym tomie Kronik Wardstone. Dziś prezentujemy Wam fragment tej powieści. Zapraszam!
06:00 wtorek, 16 grudnia 2008, Sharn
Prezentujemy Wam dzisiaj fragment Manuskryptu Chopina, który pojawi się w księgarniach 13 stycznia pod patronatem Valkirii. Zapraszam!
08:08 środa, 26 listopada 2008, Sharn
W Pionie Literatury prezentujemy Wam drugi fragment Wilczego dziedzictwa #2: Przeznaczonej autorstwa Magdy Parus. Miłej lektury!
08:52 środa, 19 listopada 2008, Sharn
Prezentujemy Wam dzisiaj drugi fragment pierwszego tomu Zadry, autorstwa Krzysztofa Piskorskiego, która została w naszym serwisie oceniona na 100%. Polecam!
08:52 wtorek, 18 listopada 2008, Sharn
Zapraszam do zapoznania się z fragmentem pierwszego tomu cyklu Wojna czarownic: Klan Wilczycy. Książka ukazała się w ubiegły piątek nakładem Wydawnictwa Jaguar i trafiła pod opiekuńcze skrzydła Valkirii.
14:48 czwartek, 06 listopada 2008, Sharn
Do Pionu Literatury zawitał właśnie fragment książki Magdy Parus - Wilcze dziedzictwo: Przeznaczona. Powieść ukazała sie 31 października nakładem wydawnictwa Runa. Zapraszam do lektury.
21:10 poniedziałek, 03 listopada 2008, Sharn
Zapraszam do zapoznania się z fragmentem jednej z czterech opowieści - Bodhisattwa - które znalazły się w najnowszej książce Szczepana Twardocha - Prawem wilka.
06:15 piątek, 31 października 2008, Sharn
W ten ostatni dzień października Pion Literatury postanowił zaserwować Wam jeszcze dwa fragmenty książek, których premiery odbyły się w tym miesiącu. Zapraszam do przeczytania urywków Wąskiej ścieżki czarownicy Piotra Patykiewicza z wydawnictwa superNOWA oraz pierwszego tomu cyklu Aegipt - Samotnie Johna Crowley'a z wydawnictwa Solaris.
08:20 wtorek, 28 października 2008, Sharn
Nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego na rynku pojawiła się powieść Rumo i cuda w ciemnościach Waltera Moersa. Pozycja ta oczywiście znalazła się pod patronatem Valkirii. Dzisiaj możecie przeczytać jej fragment, a opis książki znajdziecie w rozszerzeniu wieści.

Początek 1 2 3 4 Dalej Koniec

[+] Archiwum

Witamy w terminalu Militarnej Sieci Valkiria. Wszystkim rekrutom przypominamy o obowiązku rejestracji swych danych w celu podjęcia służby w siłach zbrojnych MSV.

Życzymy owocnej służby!!

* * *
Zaciągnij się do jednostki lub zostań jej dowódcą!

* * *

Szukasz kontaktu z V-Sztabem? Napisz do nas: kontakt[at]valkiria.net

* * *

Wrogą propagandę należy zwalczać! Do tego najlepiej nadaje się rakieta naprowadzana VX456.

* * *


Gdy zostaniesz ranny na polu bitwy, pamiętaj by wzywać Podsystem Medyczny tylko w przypadku bezpośredniego zagrożenia wszystkich funkcji życiowych. Nieuzasadnione wezwania będą karane!

* * *

W przypadku utraty łączności z Terminalem Głównym nie zapominaj o Podręcznym Zestawie Samobójczym!

* * *
Studia - jakie?
Co ostatnio przeczytałam(em)?
Ostatnio słuchałem...
W jaką planszówkę ostatnio...
gdzie kupujecie?
Assassin's Creed [x360]
Wiedźmin MMORPG
W co teraz gracie?
Najstarsze gry w jakie...
Przywita się..


Profil użytkownika
Pseudonim

Hasło

Zapisz login

Przypomnij hasło!
Rejestracja

Na służbie:
Żołnierze: 1
Silaz
Cywile: 33

Statystyki wizyt:
Wizyty: 2932418
Dziś gości: 53
Ten miesiąc: 2951
Rekord gości: 2237
Gości wczoraj: 170
Tako milczy Zaratustra - plansze


Saga o Atlasie i Axisie #3 - plansze


Ralph Azham #8: Nie pochwycisz płynącej rzeki - plansze


Ostatki - plansze


Layers of Fear - screeny


Najnowsze pliki

Interior #1
Interior jest biuletynem z fanowskimi materiałami do gry fabularnej...
Ja, Diablica - fragment
Ymar - fragment
Nowa Fantastyka 08/2010 - zapowiedź
Powrót do Katedry Szkarłatnych Witraży - raport z sesji Klanarchii

$$5#3... transmisja przerwana...

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera
Magazyn Valkiria
Propaganda
V-Game
E-mail
Imię
Format

-->