Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08

Strona startowa > Wieści

 • Przesunięcie premiery Cyberpunka 2077 z 17 września na 19 listopada było kolejnym odważnym ruchem ze strony CD Projekt RED, ponieważ już po pierwszym przesunięciu premiery z 16 kwietnia na 17 września zanotowali oni liczne spadki kursu ich projektu. Wszyscy z czasem jednak zaufali "Redom" co do takowej decyzji, ponieważ sami zapewniali nas, że jest to dla dobra ich nowej produkcji. Jak można zauważyć, czas nie idzie na ich korzyść.    

 • Ostatnio doszły nas słuchy, że Tyler1, jak i kilku większych streamerów League Of Legends utracili dostęp do programu partnerskiego RiotGames. Czym jest to spowodowane i co dalej się z nimi stanie ?

 • Nowy sezon w Call Of Duty:Warzone, został przesunięty, z powodu aktualnej sytuacji w Stanach Zjednoczonych gdzie już od kilku dni możemy być świadkami masowych protestów przeciwko brutalności policji. Activision informuję nas, co będzie dalej.

 • The Elder Scrolls Online: Greymoor

  15:29 poniedziałek, 18 maja 2020 | Farciarz

  Greymoor nowy dodatek jak i nowa opowieść, którą ujrzymy już w lutym od premiery pakietu dodatkowych lochów Harrowstorm, będzie kontynuowana w kolejnym rozdziale – The Elder Scrolls Online: Greymoor. Trafi on na PC/Mac 18 maja, a na konsole PlayStation 4 i Xbox One 2 czerwca.

 • Royal Crown: nowy battle royal w postaci moby ?

  13:01 poniedziałek, 11 maja 2020 | Farciarz

  Royal Crown, gra typu Battle Royal wydana przez mało znane studio Meerkat Games. Gra swoją premierę miała 29 kwietnia 2020, czyli stosunkowo niedawno, a już można usłyszeć różne opinie na jej temat, ale głównie te dobre.

 • The Elder Scrolls VI- Premiera w 2024 roku

  16:02 wtorek, 28 kwietnia 2020 | Farciarz

  Odkąd Bethesda poinformowała fanów serii TES, o pracy nad nową częścią Skyrim gracze zaczęli szukać przeróżnych wycieków, jak i informacji dotyczących TES VI. Wedle źródeł premiera nowego Skyrima jest zaplanowana na czwarty kwartał 2024 roku.  

 • BattlefieldV: koniec gry od DICE

  15:25 wtorek, 28 kwietnia 2020 | Farciarz

  Koniec Battlefielda V. Ostatnio doszły do nas nieciekawe wieści od deweloperów z DICE, iż ich najnowsza odsłona Battlefielda nie będzie już dalej rozwijana, a sama gra nie będzie otrzymywać już żadnych większych updatów w formie nowych operacji czy też map.

 • CS:GO- wyciek kodu CSGO i TF2 od Valve

  12:54 piątek, 24 kwietnia 2020 | Farciarz

  Ostatnio do internetu trafił kod źródłowy do dwóch gier od Valve, CS:GO  oraz TF2. Samo Valve uspokaja nas, że wszystko mają pod kontrolą i nie ma powodu do zmartwień ze strony graczy. 

 • SoulWorker: przyrost graczy

  12:32 piątek, 24 kwietnia 2020 | Farciarz

  SoulWorker, fenomenalne MMO akcji w klimatach anime, oferuje darmową rozgrywkę z dynamicznym systemem walki. Gra została wydana w 2016 roku przez Lion Games. Przez większość czasu nie było o niej głośno, ale w ostatnim czasie gra ta zaczęła podbijać lokalne MMO RPG i powoli prześcigać ilością graczy inne gry tego typu takie jak np. Bless.

 • Valorant: czy valorant zaraz się skończy ?

  14:15 niedziela, 19 kwietnia 2020 | Farciarz

  Mimo iż Valorant dopiero co wskoczył na rynek i to z bardzo pozytywny odbiorem ze strony graczy to można już usłyszeć od różnych osób jak i streamerów, że ich zdaniem gra ta nie będzie na dłuższą metę popularną i ciekawą do oglądania. Czy mają rację ?

 • Crysis Remastered zapowiedziany na PC i konsole

  13:33 niedziela, 19 kwietnia 2020 | Farciarz

  Ostatnie wieści od Crytek przyniosły szczęście wielu ludziom a napewno fanom gry Crysis. Było wiele teorii, jak i nadziei co do tej produkcji i na nasze szczęście okazały się one prawdziwe.

 • Dowódcy! Jazda po polu walki, zbieranie kredytów i PD, ulepszanie czołgów i szkolenie załóg do perfekcji to dobra zabawa – co do tego nie ma wątpliwości. Wiemy jednak, że World of Tanks to trudna gra. Co by było, gdyby istniał łatwiejszy sposób na zabawę z czołgami? 

 • Epic Games: Bezpłatne gry

  11:10 piątek, 17 kwietnia 2020 | Farciarz

  Epic Games Store co tydzień oferuje bezpłatną grę. W tym tygodniu dostaliśmy od Epic Games kolejne dwa tytuły, które są całkowicie za darmo!

 • Ostatnio można było usłyszeć o fatalnym systemie Anti-Cheat Riot oraz o narastającej liczbie graczy, którzy używają nielegalnych oprogramowań jednocześnie chwaląc się tym w internecie. Wygląda na to, że jest to dopiero czubek góry lodowej problemów z systemem Riot.

 • Valorant: narastająca liczba cheaterów

  19:12 wtorek, 14 kwietnia 2020 | Farciarz

  Mimo wszelkich starań jak i zapewnień ze strony Riot Games, w grze Valorant z dnia na dzień można zauważyć narastającą liczbę cheaterów. Mimo iż gra jest zaledwie od kilku dni w otwartej becie, liczba ludzi używających różne wspomagacze rośnie, a oni sami stają się coraz zuchwalsi udostępniając swoje nagrania z meczów w internecie ukazując tym samym luki w systemie Anti-Cheat Riot.  


 • Początek 1 2 3 4 Dalej Koniec

  [+] Archiwum