Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Filmowy > Film Amatorski
        Niezależne filmy LOTR
Niezależne filmy LOTR
Autor Post
22.09.2011 14:21

Użytkownik jest offline Vigus
Kapral
Poborowy


Liczba postów: 4
Kot
 0
Chciałbym wam przedstawić dwa filmy niezależne ze świata LOTR.

1) "The hunt for Gollum" opowiada o tym, jak Aragorn szukał golluma.

http://www.thehuntforgollum.com/player_film-hd.htm

2) "Born of hope" to ponad godzinny film, który nakręcono na podstawie kilku akapitów z dodatków z "Władcy Pierścieni" i opowiada o burzliwej miłości Arathorna i Gilraeny, rodziców Aragorna.

http://www.bornofhope.com/HDFilmYouTube.html

Czekam na wasze komentarze.


______________________
27.12.2011 17:49

Użytkownik jest offline ultramarine98
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 111
Mięso armatnie
 0
Miodzio... tłumaczy tym, którym nie chciało się przeczytać książki historii o golumie. Dla wiernych fanów pierścienia : NIEBO .


______________________
Jeśli wszystko zawiedzie pamiętajcie że Jakub Wędrowycz jest z nami.

Moje fejsbukowe konto: http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=100001839362507
Skocz do:
 
Forum
 Pion Filmowy > Film Amatorski
        Niezależne filmy LOTR