Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Forum ogólne
        Nowy system RPG
Nowy system RPG
Autor Post
24.09.2013 15:20

Użytkownik jest offline Dominaris
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 7
Kot
 0
Nowy system RPG
Każdy z nas marzył kiedyś aby szeroka publika poznała świat przez niego stworzony. Ale większość nie ma na to szans - no bo jak dotrzeć do ludzi? Skąd wziąć kasę na wydanie tego?
Problemy można mnożyć, ale prawda jest taka, że większość projektów pada z racji na brak zaangażowania, siły i czasu.

Na szczęście pojawiła się okazja, aby Wasze pomysły znalazły się w podręczniku, który faktycznie ma szansę zostać wydany!

Pewnie jeszcze nie znacie gry Darken Age: Awakening of the Forgotten. Ale to nic dziwnego. Polskie studio gamedevowe, które je tworzy dopiero zbiera zapisy na betę. I to właśnie na świecie tej gry oparty zostanie system RPG!

Ekipa tworząca grę zapewnia, że KAŻDY opisany pomysł zostanie przejrzany i oceniony - a te najlepsze faktycznie staną się elementem świata Darken Age!

Jeśli chcecie współtworzyć mechanikę lub świat (albo po prostu śledzić temat) to zapraszam na forum gdzie temat dopiero rusza (wiadomo, że prekursorzy mają więcej do powiedzenia) - zaproście też swoich znajomych!
http://pl.darkenage.com/forum/viewforum.php?f=21
______________________
16.12.2013 12:42

Użytkownik jest offline hiczkok
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 1

 0
Dzięki :D Zawsze o czymś takim marzyłem :D


______________________
31.12.2013 10:48

Użytkownik jest offline miecek
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 1

 0
hehe przyda się :D Żeby jeszcze tylko moje miasto było i osoby których nie lubie xD


______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Forum ogólne
        Nowy system RPG