Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Praca w Game Dev
Autor Post
24.09.2013 15:32

Użytkownik jest offline Dominaris
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 7
Kot
 0
Praca w Game Dev
Chyba każdy, kto grywa w gry komputerowe, miał taki moment w życiu gdy marzył o tym aby pracować przy tworzeniu gier. Dla większości game dev pozostał w sferze marzeń.. ale dlaczego?!

Game dev się rozwija i nawet w Polsce jest praca w tej branży!

Na forum gry Darken Age (nie dziwota, że jej nie znacie - dopiero zbierają zapisy na betę) ruszył temat, w którym każdy może zadawać pytania i dzielić się swoimi wątpliwościami co do pracy w tej branży, a ci którzy już siedzą w temacie opisują swoje doświadczenia związane z grami.
Link do tematu:
http://pl.darkenage.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=58

Może pojawi się tam niezawodna recepta na zdobycie pracy przy produkcji gier? Kto wie.. śledźcie temat, a najlepiej - zadawajcie pytania - od tego w końcu są fora..


______________________
10.09.2014 13:08

Użytkownik jest offline Lunatik
Kapral
Poborowy


Liczba postów: 157
Mięso armatnie
 0
Baaaardzo ciekawy temat. Szkoda, że tak mało postów :(


______________________
Skocz do: