Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Valkiria Network > Offtopic
        E-voting w Polsce - Polska Mlodych
E-voting w Polsce - Polska Mlodych
Autor Post
06.01.2007 13:49

Użytkownik jest offline Tarkis
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 6
Kot
 0
Polska Mlodych
Zapraszam wszystkich na strone [URL]www.polskamlodych.pl[/URL]

Jest to strona akcji Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej, ktora ma na celu wprowadzenie do programu obrad Sejmu ustawy o glosowaniu przez internet. Ustawa jest gotowa, cala akcja swoja premiere miala 3 stycznia.

Wszystkich ktorzy chcieliby pomoc i maja pomysly na kontakty i organizacje, ktore moglyby wesprzec nas w tym projekcie, serdecznie zapraszam :-)

pozdrawiam
Maciek Dybał
06.01.2007 18:46

Użytkownik jest offline Armand de Morangias
Komandor
Rezerwa


Liczba postów: 3974
Stara Gwardia
 0
A czy pod wnioskiem można złożyć podpis cyfrowy? :D


______________________
Not every Abyssal game needs to be a blood-soaked adventure of decadence, brutality and treachery, but it's certainly an option.
07.01.2007 21:41

Użytkownik jest offline Tarkis
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Założyciel tematu

Liczba postów: 6
Kot
 0
Nie jestem prawnikiem, ale z tego co wiem, to Marszalkowi trzeba dostarczyc podpisy na papierku, wiec podpis elektroniczny odpada :P Ale mozesz sciagnac sobie formularz ze strny i uzupelnic, a potem odeslac go do nas- goraco zachecam :D


______________________
15.03.2007 14:29

Użytkownik jest offline the_marxist
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 175
Mięso armatnie
 0
Podpis elektroniczny ma takie samo znaczenie jak "ręczny" w sensie prawnym. Prezydent Kwaśniewski ustawę o podpisie elektronicznym "podpisał" elektronicznie. :)Pozdrawiam.


P.S. Fajna inicjatywa.


______________________
Nie ma Prawdy abstrakcyjnej. Prawda jest zawsze konkretna.
Skocz do:
 
Forum
 Valkiria Network > Offtopic
        E-voting w Polsce - Polska Mlodych