Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Filmowy > Forum ogólne K-36
        Pachnidło - opinia o filmie
Pachnidło - opinia o filmie
Autor Post
24.01.2007 14:12

Użytkownik jest offline ARTUT
Admirał
Dowództwo


Liczba postów: 4426
Stara Gwardia
 9
Ostatnio w kinie bywam bardzo często. Niestety dawno nie trafiłem na dobry film. Tym razem byłem mile zaskoczony. Pachnidło to film świetnie zrealizowany, brudny, prawdziwy. Niestety nie zabrakło fragmentów mocno naciąganych, które jednak nie przeszkadzały za bardzo w odbiorze. Kilka razy byłem mile zaskoczony zwrotami akcji, które były dla mnie oczywiste... a później okazywało się, że jest inaczej.

A Wam jak się podobał? Widział już ktoś ten film?


______________________
Artur "ARTUT" Machlowski | Redaktor Naczelny | Valkiria Network | www.valkiria.net

Jak już tu ktoś kiedyś wspomniał, wszyscy powiedzą co sądzą, pokłócą się, poobrażają, poprzepraszają a ARTUT i tak zrobi swoje...

24.01.2007 16:24

Użytkownik jest offline XeroBoy
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 2689
Stara Gwardia
 0
Jak dla mnie, chociaż wielkim znawcą kina nie jestem (:D) - trochę taniocha... Jeden z nowych, brutalnych filmów o szaleńcach.

Polecam za to Prestiż i Happy Feet :)


______________________
XeroBoy | Dowódca Wywiadu MSV www.valkiria.net

QcV!24.01.2007 17:11

Użytkownik jest offline Halski
Sierżant
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 31
Żółtodziób
 0
dla mnie film dobry, ale daleki jestem od zachwytów. 7/10 i miejscami nudził.


______________________
Jestem wszystkowidzącym ślepcem
24.01.2007 22:31

Użytkownik jest offline Hipiss
Admirał
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 801
Twardziel
 0
Plastycznie film zrealizowany świetnie - Paryż śmierdzi. Pamiętajmy, że to przede wszystkim film o zapachu, a pod tym względem wypada świetnie.

Jasne, można powiedzieć, że to nowa wersja filmu o psychopacie, ale chyba przyznacie, że odbiega od innych psychopatów, których rozkłada na łopatki Rambo, Steven Segal i oczywiście Chuck Norris. Może dlatego robi takie wrażenie, bo ów maniak wychodzi zwycięsko... Reszta, to już jego decyzja.

Bardzo podobała mi się rola Dustina Hoffmana - krótka, wręcz epizodyczna, ale jakże znacząca.

Jedna z ostatnich scen (ci, co widzieli wiedzą o której mówię) mnie rozłożyla. Cała sala zamilkła :D

Pozostaje mi tylko przeczytać książkę...


______________________
03.02.2007 02:13

Użytkownik jest offline Ardelin
Sierżant
Poborowy


Liczba postów: 176
Mięso armatnie
 0
Moim zdaniem - świetny film. Nie wierzyłam, że kiedykolwiek zekranizują "Pachnidło", bo jak nakręcić film o zapachu i co zrobić z narratorem, który w książce jest tak... specyficzny... A jednak...

Byłam też niesamowicie ciekawa, jak Tom Tykwer zrealizuje ostatnie sceny, które tak zachwyciły mnie w książce. A jednak reżyser wybrnął z tego obronną ręką.

Fantastyczna rola Alana Rickmana. Polecam 8,5/10


______________________
"Think wrongly, if you please, but in all cases think for yourself".
Doris Lessing
04.02.2007 10:27

Użytkownik jest offline el coyote
Sierżant
Rezerwa


Liczba postów: 2579
Stara Gwardia
 0
Ja krótko : Film oglądałem jakieś 2 tygodnie temu. Jest zajebisty. Szczególnie początek, który oglądałem kilka razy :P Książki natomiast nie czytałem, ale obiecałem sobie z czasem nadrobić ...


______________________
www.myspace.com/acidizeriumSkocz do:
 
Forum
 Pion Filmowy > Forum ogólne K-36
        Pachnidło - opinia o filmie