Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Filmowy > Anime
        Anime sportowe czyli KAPITAN JASTRZĄB
Anime sportowe czyli KAPITAN JASTRZĄB
Autor Post
23.02.2007 18:16

Użytkownik jest offline Scout-man
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 6
Kot
 0
Na początek
Tutaj mam nadzieje będziecie wrzucać opinie na temat Captain Hawka'a, ew. sposoby "dostania" się do jakichś odcinków - jak ktoś ma, może przesłać, tudzież udostępnić lub zna stronę to też wrzucać.

Moich kilka opinii: bajka wprawdzie prawie całkowicie wyimaginowana i wiążę się zapewne z dzieciństwem wielu z forumowiczów, ale czasem, na starość <:)>, fajnie sobie odświeżyć parę odcinków.


______________________
10.04.2007 13:48

Użytkownik jest offline schiziol
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 1

 0
jestem bardzo ciekawa gdzie mozna tą bajkę kupic, dostac, sciagnac, cokolwiek.... bardzo mi zalezy i nie wiem skad ja skombinowac.... HELP


______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Filmowy > Anime
        Anime sportowe czyli KAPITAN JASTRZĄB