Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Skad taka ilosc graczy????
Autor Post
12.03.2007 19:17

Użytkownik jest offline Bel Thuzad
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 22
Kot
 0
Mam pytanie-za kazdym razem jak chce pograc online znajduje sitam jedynie paru graczy,czy to o poranku czy tez pozna pora,jest ich zaledwie kilku.Dlatego tez czas oczekiwania na walke strasznie sie dluzy....I tu moje pytanie-czy chodzi tu moze o jakas wersje patcha ktory "widzi" ta garstke czy tez rzeczywiscie na calym swiaecie jest zaledwie 10 graczy MoC-a?????


______________________
12.03.2007 19:44

Użytkownik jest offline XeroBoy
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 2689
Stara Gwardia
 0
Cytat
calym swiaecie jest zaledwie 10 graczy MoC-a?????


Przeczytaj to sobie jeszcze raz, zobacz na dane dotyczące sprzedanych sztuk oryginalnego MoC, a następnie sam odpowiedz sobie na to pytanie ;).


______________________
XeroBoy | Dowódca Wywiadu MSV www.valkiria.net

QcV!12.03.2007 23:43

Użytkownik jest offline Bel Thuzad
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Założyciel tematu

Liczba postów: 22
Kot
 0
Bylo to pytanie sarkastyczne jezeli juz o to chodzi....A co do odpowiedzi na glowne me pytanie to nadal zadnej......


______________________
13.03.2007 15:47

Użytkownik jest offline Adrianowar
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 16
Kot
 0
Ilość graczy.
Też zauważyłem niewelką ilość graczy. (????)


______________________
13.03.2007 19:53

Użytkownik jest offline Tuszy
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 74
Oferma batalionowa
 0
Zawsze ktoś gra na necie jak patrzę. Jak założę grę to po niedługim czasie ktoś dołącza. Ta gra narazie nie jest jeszcze aż tak popularna jeżeli chodzi o multiplyer, więc poczekajmy kwartalik a gier będzie dużo więcej:).

pozdr


______________________
Skocz do: