Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Bitewnych > Warhammer FB
        Rozpiski 1000
Rozpiski 1000
Autor Post
01.06.2007 14:28

Użytkownik jest offline Kopyt
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 17
Kot
 0
Witam w tym temacie chciałbym poruszyc chyba najbardziej rozgrzebywany temat forum czyli rozpiski niech kazdy tutaj wstawia swoje Ciekawe rozpiski na poszczegulne ptk.


______________________
01.06.2007 23:06

Użytkownik jest offline Kopyt
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Założyciel tematu

Liczba postów: 17
Kot
 0
Hmm chciałbym zaprezentować rozpiskę którą ostatnio grałem przeciw orkom i krasiom
O dziwo, bardzo dobrze spełniła sie a nastawiona jest na totalny atak

3x20 swordmens z fcg
20 great swords z fcg i detachmentem <5 free companies>
do tego 10 huntsmenów z dowódcą
2xbattle mage < w tym magia niebios i życia < ta co lasy i góry mogą atakować>< wariant na krasie> na orki 2xniebios


W walce z zielonymi hmm nad zwyczaj sprawdziło kumpel standardowo wystawił fasty 2 kilka klocków gobasów no i big'unsy do tego szaman x2 i pieszy hero w big'unsach no i rydwan <największy problem>
Fast poszedł błyskawicznie od magów pociski zrobiły swoje panika a resztę zrobili hunstmeni w lasku na tyle armii
Rozpocząłem od ostrzału magów pierwszego zdjąłem od razu 2 był zbyt nabuzowany i hormony oderwały mu głowę< miscast :P>
GS ruszyli na bigansow reszta zajęła sie gobasami
Rydwan z gobasami wysiekał mi cały oddział swordów, następny regiment gobów zinknął pod kometą wgniatającą ich w ziemie. 4 niedobitkami zajęli sie panowie koczujący w lesie.
Ostatni regiment trzymał sie prawie do samego końca.
Magami skoncentrowałem ostrzał na rydwanie próbującym zajechać od tylu moich GS z powodzeniem, ale skończyło sie to utrata magów gobliny zaszarżowały 1 a 2 uciekł ale niestety nie zebrał sie do końca.
w big'unsach było trochę zamieszania, traciłem ludzi w stosunku 1 zabity 2 straconych
ale nie ugięli sie :D aż do nadciągnięcia wsparcia do flanek.
W rezultacie Masakra

Z krasiami poszło nie tyle ze łatwiej co szybciej... on standardowo 2x10strzelcy 2xboltery i cannon tan i reszta 2xregi wojowników
Hunstmeni poszli w 1 turze ale za to górki pogrążyły załogi maszyn
i to co miało okazać sie łatwe stało sie największą katorgą
zanim doszedłem, krasie wystrzelali mi jeden regiment piechoty reszta związała walką pozostałe 2, tzn GS poszli na regiment z thanem a 1 na pozostałych reszta goniła krasnali
magowie ciskali pociskami ale bez skutecznie az do tego gdy krasie weszły do lasu tam ich pogrzebałem piechota poszła na pomoc swordsmenom a GS powoli ale skutecznie wyeliminowali regiment z thanem. a krasie atakowane przez 2 regimenty wybiły polowe wojów tracąc przy tym zaledwie polowe swojego regimentu ale w końcu musieli uciec... i tak sie ich żywot skończył tym razem lekkie zwycięstwo... walka z krasiami to trudne zadanie :P:D

Podpisuję się pod apelem Hipissa. Post został zmoderowany tak, aby dało się go czytać. Na interpunkcję nie miałem już siły. Żółta kartka.


______________________
02.06.2007 08:26

Użytkownik jest offline Hipiss
Admirał
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 801
Twardziel
 0
Grasz Imperium, tak? Pytam tylko, bo powinien tutaj wejść moderator i poprawić nawet (o zgrozo!) nazwy oddziałów. O ortografii nie wspomnę.


______________________
04.06.2007 16:36

Użytkownik jest offline Wiewiór
Kontradmirał
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 2699
Stara Gwardia
 0
Moderator locuta, causa finita :)


______________________
http://questforbest.pl/
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Bitewnych > Warhammer FB
        Rozpiski 1000