Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Bitewnych > Warhammer FB
        Rozpiska 1500
Rozpiska 1500
Autor Post
01.06.2007 14:29

Użytkownik jest offline Kopyt
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 17
Kot
 0
Rozpisek ciag dalszy tyle ze na 1500 ;)


______________________
01.06.2007 22:26

Użytkownik jest offline Kopyt
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Założyciel tematu

Liczba postów: 17
Kot
 0
Wiec trzeba by bylo cos nakreslic wkacu ;P wiec tak jest to armi typu wymiec ile sie da za ile do Ciebie a reszte zmiarzdz szarza :)

2x12 hund gunersow
Helblaster + inzynier z hochland rifle i light armor <jest generalem>
2x5 outridersow z bardingiem muzykiem i czempionem ;)
10xzakon panter< wewnetrzny krag> z fcg
2x5 Konnych Urlicka
2xBattle Mage <4 dispele>

co o niej sadzicie ??______________________
01.06.2007 23:57

Użytkownik jest offline dark kaczuszka
Komandor
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 1738
Weteran
 0
Jeśli przyjmujesz taktyke defensywną (bo z tego co piszesz to raczej tak) to za mało masz strzelajek a za dużo kawalerii... działo bym dał za częśc kawalerii


______________________
04.06.2007 16:18

Użytkownik jest offline Wiewiór
Kontradmirał
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 2699
Stara Gwardia
 0
Zgadzam się z kaczką. Za dużo kawalerii. No i jako generała, to polecam raczej kapitana na pegazie, bo w bitwach poniżej 2000 jest naprawdę diablo skuteczny. Pufff... brak armat też jest bolesny. Tych Ulrykan i Pantery bym wywalił i dał ze dwie armaty i może jakichś skautów.


______________________
http://questforbest.pl/
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Bitewnych > Warhammer FB
        Rozpiska 1500