Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Bitewnych > Warhammer FB
        Grajmy Panowie Grajmy ;D bez barier ;D
Grajmy Panowie Grajmy ;D bez barier ;D
Autor Post
10.06.2007 08:28

Użytkownik jest offline Kopyt
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 17
Kot
 0
Witam chcialbym zagrac z kims w warhamera fantasy battle online znalazlem ostatnio do teog bardzo wysmienity program wszystko jak zywo kostki oddzialy ;) jak by co to moj nr gg 7187212 ;) albo bede w grze ;) oto adres

http://lwhfb.lorenzonuvoletta.com/ zapraszam wysmienita zabawa dla graczy ktorzy sa od siebie oddalenie setki kilometrow badz dla graczy ktorzy nie chce wydawac kasy na figsy ;D


______________________
10.06.2007 09:08

Użytkownik jest offline Wiewiór
Kontradmirał
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 2699
Stara Gwardia
 0
Byłem swego czasu na tej stronce. Pograć to moim zdaniem nie za bardzo się na niej da. Manewrowanie jest tak skomplikowane, że człowieka krew zalewa. Mi się jak na razie przydała do tworzenia schematycznych obrazów z bitwy.


______________________
http://questforbest.pl/
10.06.2007 14:07

Użytkownik jest offline k0sa
Kapral
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 189
Mięso armatnie
 0
Zero klimatu, zero przyjemności...
Lepiej już zagrać w MoC.


______________________
łohoho PACIANGA uber alles.
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Bitewnych > Warhammer FB
        Grajmy Panowie Grajmy ;D bez barier ;D