Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Dungeons & Dragons
        [Łódź] Poszukiwany gracz/graczka do sesji D&D (Eberron)
[Łódź] Poszukiwany gracz/graczka do sesji D&D (Eberron)
Autor Post
02.09.2007 01:46

Użytkownik jest offline Khorvaire
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 1

 0
[Łódź] Poszukiwany gracz/graczka do sesji D&D (Eberron)
Poszukujemy gracza/graczki do regularnych sesji. Jest nas czworo (wliczając MG), mamy po 21 lat i kilkuletnie doświadczenie w RPG (graliśmy m.in. w takie systemy jak WFRP, dedekowego Ravenlofta, Planescape’a i Forgotten Realms, WoD). Obecnie planujemy rozpoczęcie nowej kampanii w Eberronie. Ten nietypowy, barwny setting właśnie został przetłumaczony na język polski, w 4. edycji ma być drugim (obok Forgottenów) podstawowym światem D&D, więc naprawdę warto go poznać – szczególnie w towarzystwie zdolnej i zaangażowanej drużyny. :)

Grywamy zwykle w soboty, co dwa tygodnie, od ok. 17 do mniej więcej północy. Zapewniamy wygodny lokal (bez rodziny w pokoju obok), komplet eberronowych (i nie tylko) podręczników do dyspozycji, jedzenie i napoje nie ograniczające się do chipsów i coli, a po sesji – transport do domu (w przypadku osób mieszkających na ogólnie pojętych Bałutach lub w Śródmieściu).

Na sesjach panuje zwykle dość luźna atmosfera, ale każdy wie, po co przyszedł i skupia się na graniu i odgrywaniu postaci. MG pisze oryginalne i wciągające przygody i często dopasowuje wątki do konkretnych graczy/postaci. W przygodach nie brakuje intryg, nagłych zwrotów akcji, dynamicznych walk, ale i scen całkiem poważnych. Dla każdego coś miłego. Odpowiednia dobrana muzyka i różne sprytne sztuczki MG dodatkowo poprawiają klimat.

Poszukujemy kogoś, kto ma serce do gry i czas, by regularnie pojawiać się na sesjach. Znajomość D&D i/lub Eberrona mile widziana, ale w żadnym wypadku nie obowiązkowa – najważniejsze jest zaangażowanie. Zainteresowani proszeni o kontakt przez odpowiedź w wątku, PW, bądź wiadomość na gg: 2184325. Czekamy z niecierpliwością. :)


______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Dungeons & Dragons
        [Łódź] Poszukiwany gracz/graczka do sesji D&D (Eberron)