Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Dungeons & Dragons
        D&D 4th Edition
D&D 4th Edition
Autor Post
15.09.2007 09:29

Użytkownik jest offline Narmo
Pułkownik
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 1040
Weteran
 0
Czy to jeszcze będzie gra fabularna? Czy dziwne połączenie cRPG z "papierowym" eRPeGiem?

Zobaczcie sami...
trailer
Part 1
Part 2


______________________
Wyciągnięte z V-skojarzeń

Death Metal, skóra i różowy podkoszulek -> Narmo (?)
sługa cienia -> Narmo

15.09.2007 12:55

Użytkownik jest offline Armand de Morangias
Komandor
Rezerwa


Liczba postów: 3974
Stara Gwardia
 0
Logiczna ewolucja. nWoD też jest mocno nastawiony na grę po sieci i są nawet specjalne czaty w klimatycznych skórkach i z bajerami typu "symulacja rzutów kośćmi". Odkąd pamiętam, puszczam muzykę z kompa, a od pewnego czasu trzymam nań karty BNów - nie obraziłbym się, gdybym dostał dobre narzędzie, pomagające mi tym wszystkim zarządzać.


______________________
Not every Abyssal game needs to be a blood-soaked adventure of decadence, brutality and treachery, but it's certainly an option.
15.09.2007 21:00

Użytkownik jest offline dudziak
Pułkownik
Rezerwa


Liczba postów: 692
Twardziel
 0
WotC nikogo przecież nie zmusza, żeby z udogodnień internetowych korzystali. Natomiast te wszystkie udogodnienia to fajna rzecz, przydatna dla tych którzy grają np. tylko przez net. Ogólnie te nowości, które są zapowiadane to dobry krok w kierunku dostrzegania przez wydawców gier fabularnych potęgi internetu. W końcu to idealne narzędzie do wspierania swojej gry.


______________________
Baba diaboła wyonacyła, a św. Agnieszce obajwił się Lucyper. Groza i złoooo.
15.09.2007 22:02

Użytkownik jest offline Wiewiór
Kontradmirał
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 2699
Stara Gwardia
 0
No cóż, sądzę, że ta kwestia, jak wspomniał Armiś, nie dotyczy tylko dedeków, ale też innych systemów. Ja sam zauważam ostatnio plusy tego, że coraz więcej mojej (i nie tylko) erpegowej twórczości mam na dysku - zwiększa to zdecydowanie możliwości. Aczkolwiek, mimo, iż sądzę, że jest to kwestia czasu, to nadal przedkładam przekaz na piśmie niż w formie elektronicznej. Jakoś tak się wychowałem i tak mi zostało. Do czasu, jak mniemam. Kiedy "nowe", komputerowe pokolenie erpegowców dojdzie do głosu, to prawdopodobnie nic, co nie będzie się kończyło na .jpg albo .doc nie będzie atrakcyjnym materiałem do sesji. Albo jeszcze inaczej - ciekawe, czy kiedyś będzie tak, że papierowe pomoce będą fajnym bajerem na sesji, tak jak dzisiaj jest korzystanie z elektroniki. Ciekawe...


______________________
http://questforbest.pl/
04.09.2008 14:10

Użytkownik jest offline Lethos
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 62
Oferma batalionowa
 0
Coś mi się ten pomysł nie podoba, po prostu gdy pisze sesję w zeszycie mam pewność że żaden gracz mi się do tego nie dorwie, ot tak przypadkiem wyskoczyły mu statsy głównego szwarca bo chciał włączyć sobie jakąś muze. Gdy pisze tradycyjnie, znaczy z ołówkiem lub innym długopisem w łapie wiem że tylko ja się rozczytam. Choć faktycznie jeśli ktoś gra tylko, lub przeważnie przez neta to dobry, może nawet genialny pomysł na szybszą i przyjemniejszą rozgrywkę.


______________________
http://r7.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23672
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Dungeons & Dragons
        D&D 4th Edition