Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Bitewnych > Warhammer FB
        Liga WFB
Liga WFB
Autor Post
04.01.2008 16:24

Użytkownik jest offline Wiewiór
Kontradmirał
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 2699
Stara Gwardia
 0
W najbliższy poniedziałek, 7 stycznia, o godzinie 16:30 zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie organizacyjne Ligi WFB organizowanej przez Pion Gier Bitewnych serwisu Valkiria.net oraz sklep Imperium Gier. Spotkanie odbędzie się w sklepie Imperium Gier na ulicy Dietla 45 w Krakowie i omówimy na nim wszystkie szczegóły dotyczące planowanej ligi. Do zobaczenia w poniedziałek!


______________________
http://questforbest.pl/
04.01.2008 17:03

Użytkownik jest offline dark kaczuszka
Komandor
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 1738
Weteran
 0
będzie się działo.... :P


______________________
07.01.2008 20:06

Użytkownik jest offline Wiewiór
Kontradmirał
Służba Zasadnicza


Założyciel tematu

Liczba postów: 2699
Stara Gwardia
 0
Na dzisiejszym spotkaniu nie było nas wielu, ale za to sama elita :mrgreen: Oto, co ustaliliśmy względem ligi:

- liga trwa od 14 stycznia do 14 czerwca
- do ligi należy zapisać się osobiście w dowolnym terminie (nie zamykamy zapisów) w sklepie Imperium Gier, przy czym należy podać swoje imię i nazwisko, telefon komórkowy oraz numer gg
- gramy do 4 partii miesięcznie
- za każdą grę płacimy po 2,5 złotego za wynajęcie stołu - cała pula pieniędzy zebrana w ten sposób zostanie przeznaczona na nagrody
- na koniec sezonu przeprowadzone zostaną dwa konkursy malarskie
-> ogólny - obejmuje armię o wielkości 1000 punktów, którą graliśmy podczas ligi (ocena obejmuje podstawki, konwersje, WYSIWYG, etc.); można za niego zdobyć maksymalnie 30 punktów ligowych
-> indywidualny - do konkursu przedstawiamy jeden model z armii, którą graliśmy w trakcie ligi (ocena obejmuje ogólne wrażenie, konwersje, podstawkę); za pierwsze miejsce można otrzymać 15 punktów ligowych, za drugie - 10 oraz za trzecie - 5
- dostępne są proksy, ale NIE w formie kartoników (wystarczą same podstawki, ale starajmy się grać figurkami i najlepiej takimi, za jakie będą uchodziły na polu bitwy)
- bitwy rozgrywamy w formacie dowolnym, zaaprobowanym przez obie strony (oczywiście nie robimy sobie na złość i nie wymagamy od gracza, który posiada armię na 1000 punktów gry na 2500)
- punkty za bitwę rozliczamy standardowo, licząc co 10% wszystkich punktów (przykładowa rozpiska progów punktowych będzie wywieszona w Imperium Gier)
- wykluczone z ligi są armie z tyłów podręczników, Lustrii oraz Storm of Chaos
- dopuszczone są Dogs of War, Regiments of Renown oraz, przy obopólnej zgodzie, Special Characters

Pierwsze bitwy odbędą się już 14 stycznia, więc nie pozwól, żeby Ciebie tam zabrakło!


______________________
http://questforbest.pl/
07.01.2008 21:27

Użytkownik jest offline duck83
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 2
Kot
 0
Witam. Nie byłem na dzisiejszym spotkania, ale planuję wziąść udział w rozgrywkach. W związku z tym mam parę pytań:
1. Jak będzie wyglądała kwestia doboru przeciwników. Czy przykładowo, tego 14tego stycznia zbierze się większa grupa osób i znajdzie się ktoś chętny do gry? Jak to będzie wyglądało dalej (lista graczy, losowanie par, kontakt we własnym zakresie czy zapewniany przez organizatorów?)?
2. Jestem zupełnie zielony jeśli chodzi o rozgrywki ligowe i nasuwa mi się pytanie, czy na początku deklaruję jedną armię, którą będę grał, czy też mogę grać dowolną? Mam na myśli fakt, że miło by mi było czasem zagrać swoimi VC a czasem, na mniejsze punkty - imperium.
3. Jeśli chodzi o punkty za malowanie: czy "domalowane" w trakcie trwania ligi figurki, mogą być brane pod uwagę jako te, za które mógłbym dostać ewentualne punkty pod koniec ligi??? Żeby trochę uprościć podam przykład. Mam nieskończonego nekromantę, póki co się za niego nie zabiorę i trudno jest mi powiedzieć kiedy go skończę. Ale czy gdybym skończył go przed zakończeniem rozgrywek, to pod uwagę przy ocenianiu brany byłby jego stan przed, czy po zakończeniu rozgrywek. Wiem, że to takie żyłowanie punktów, ale czymś trzeba nadrabiać :)

Narazie tyle, sorry za zawiłą fomę wypowiedzi.

Pozdrawiam.


______________________
07.01.2008 22:09

Użytkownik jest offline Wiewiór
Kontradmirał
Służba Zasadnicza


Założyciel tematu

Liczba postów: 2699
Stara Gwardia
 0
1. Właśnie dlatego potrzebujemy bazę kontaktów - numer telefonu i gg, żeby można było się z kimś umówić na bitwę. Nie ma losowania - grasz z tym, kim się umówisz i na tyle, na ile się umówisz.
2. Niestety, musisz grać jedną armią wszystkie bitwy ligowe ;-) Zgłaszasz swoją armię przy zapisach, żeby każdy miał jasność, jakiego przeciwnika sobie wybiera.
3. Konkurs odbędzie się dopiero w okolicach maja-czerwca, więc do tego czasu swobodnie możesz malować :-) Ja niedawno zmieniałem armię i też mam większość niepomalowanych figurek, więc sporo roboty przede mną. Stan będzie sprawdzany na dzień konkursu, a nie w trakcie zgłoszenia.


______________________
http://questforbest.pl/
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Bitewnych > Warhammer FB
        Liga WFB