Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Bitewnych > Warhammer FB
        Sklepy WFB w W-wie
Sklepy WFB w W-wie
Autor Post
17.02.2008 15:40

Użytkownik jest offline Ghosd
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 12
Kot
 0
Zna ktoś jakieś sklepy WFB w Warszawie? Najlepiej po wsch i południowej cz. miasta.


______________________
20.06.2008 00:40

Użytkownik jest offline .C.Z.
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 1

 0
To mam dla ciebie dobrą wiadomość . Z resztą nie tylko dla ciebie, ale dla was wszystkich!
Znany, Warszawski potentat komiksowy - sklep Komikslandii wprowadził właśnie do oferty towary ze stajni Games Workshop! W ofercie znajdują się towary z WFB i LOTR, a to wszystko w atrakcyjnych, bardzo atrakcyjnych, tak atrakcyjnych, że aż najatrakcyjniejszych w kraju (sic!) cenach! Pooglądać, pomacać i kupić można w naszym sklepie stacjonarnym, w pasażu handlowym stacji metra Centrum. Pasjonatów spoza stolicy zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.
______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Bitewnych > Warhammer FB
        Sklepy WFB w W-wie