Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Kampania Storm of Chaos(SOC)
Autor Post
12.03.2008 16:34

Użytkownik jest offline Bergtagna
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 2
Kot
 0
Storm of Chaos to kampania tworzona przez graczy MOC rozgrywana drogą online. Warto zwrócić uwagę na ten projekt choćby ze względu na aktywną społeczność. Zasady kampanii są przetłumaczone na język polski, jednak bez podstawowej znajomości języka angielskiego komunikowanie się z resztą graczy jest raczej niemożliwe.


Walki ruszają 21 marca, więc spieszcie się!

Więcej tutaj:Storm of Chaos


______________________
15.04.2008 23:25

Użytkownik jest offline Boreas
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 41
Żółtodziób
 0
gra 4 polakow, wiec problemy językowe da sie rozwiazac.
a ma to swoj klimat, cel do osiagniecia, rankingi i przez to wciaga bardziej niz sama gra online.


______________________
01.03.2009 20:00

Użytkownik jest offline ErwinVII
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 6
Kot
 0
W tym Storm of Chaos oszukują i są nie mili.Podstępne karaluchy.


______________________
Skocz do: