Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Bitewnych > Warhammer FB
        "Obrona grodu Sambora V" - TKFF "Gryf"
"Obrona grodu Sambora V" - TKFF "Gryf"
Autor Post
23.03.2008 19:34

Użytkownik jest offline Heinrich_von_Tod
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 4
Kot
 0
5 kwietnia tego roku w Tczewskim Klubie Fanów Fantastyki "Gryf" przy Kościelnej 6/7 odbędzie się już piąty z kolei turniej gry figurkowej Warhammer Battle. W Obronie grodu Sambora V (bo taką nazwę wymyślili klubowicze dla tego turnieju) będzie uczestniczyło około 20 osób. Każdy z uczestników imprezy przyniesie swoje figurki, którymi będzie grał na turnieju. Figurki (żolnierze, modele) reprezentują różne rasy z przebogatego świata jakim jest świat Warhammera. Są to elfy, krasnoludy, jaszczuroludzie, rycerze, demony, orki i wiele innych. Po tym adresem możecie zapoznać się z wyglądem poszczególnych armii.

Impreza jest przewidziana na godzinę 11.00 i będzie trwać do około 20.00. Wstęp BEZPŁATNY!!!

Serdecznie zapraszam wszystkich "ciekawskich" ;) do odwiedzenia naszego klubu.


Może to właśnie ty weźmiesz udział w kolejnej Obronie grodu Sambora?


Tczewski Klub Fanów Fantastyki "Gryf"
Budynek Fundacji Pokolenia (wejście od "Novej" na II piętrze)
ul. Kościelna 6/7
83-110 Tczew
lokalizacja klubu


Pozdrawiam, Heinrich
______________________
24.03.2008 20:12

Użytkownik jest offline ARTUT
Admirał
Dowództwo


Liczba postów: 4426
Stara Gwardia
 9
No proszę. Widzę, że niedługo Tczew może porwać się nawet na organizację Polconu ;P


______________________
Artur "ARTUT" Machlowski | Redaktor Naczelny | Valkiria Network | www.valkiria.net

Jak już tu ktoś kiedyś wspomniał, wszyscy powiedzą co sądzą, pokłócą się, poobrażają, poprzepraszają a ARTUT i tak zrobi swoje...

Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Bitewnych > Warhammer FB
        "Obrona grodu Sambora V" - TKFF "Gryf"