Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Karcianych > Forum ogólne
        2 sezon internetowej ligi MtGNews.pl
2 sezon internetowej ligi MtGNews.pl
Autor Post
25.08.2008 15:20

Użytkownik jest offline Cycero_MtGNews
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 4
Kot
 0
W imieniu organizatorów zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w następnej odsłonie nowej ligi MtGNews.pl.

Drugi sezon zostanie rozegrany w formacie Standard (T2).
Liga odbywać się będzie na zasadzie Swiss + Top8.
Obowiązujący program to Wizard + zapasowy MWS. Jeżeli gracze nie będą w stanie dogadać się, co do programu zostanie on narzucony, przez któregoś z koordynatorów ligi.
Wszystkie wyniki będziecie podawać w specjalnie wydzielonym do tego wątku. Zgłoszenia proszę nadsyłać na maila ligowego: liga@mtgnews.pl. Powinny one zawierać:

- tytuł wiadomości: Liga Ogólna
- Imię Nick Nazwisko
- Czytelnie napisana decklista, bez literówek, z wyraźnie rozdzielonym side boardem i podliczoną ilością kart z main decku.

Chęć wzięcia udziału prosimy dodatkowo potwierdzić postem w tym wątku. Zamknięcie zapisów nastąpi w (UWAGA!) piątek (29.08.2008) o godzinie 20.00.
W przypadku błędów w zgłoszeniach macie możliwość nanoszenia poprawek. Wyślijcie po prostu nowego maila z dopisanym po myślniku "zgłoszenie poprawione".

Regulamin ligi znajdziecie TUTAJ. Ulegnie on najprawdopodobniej drobnym zmianom przed rozpoczęciem rozgrywek.

Nagrody: Specjalna ranga dla zwycięzcy; specjalne trofea graficzne dla top4, które będą zwolnione z wymogu ukrycia tagiem; boostery (ilość zależna od liczby uczestników); 10 gier komputerowych RPG, strategicznych, sportowych, samochodowych (CD Projektu, Cenegi, Electronic Arts), sponsorowanych przez sklep internetowy Zgrami.pl (lista poniżej); dwa puste konta MtGO oraz osiem jednorazowych zniżek 5% na dowolne, MODOwe zakupy od Rozbitego_Bezela.

Lista gier sponsorowanych przez Zgrami.pl:

1x Saga Icewind Dale
1x Saga Gothic
2x Need for Speed Carbon
2x Fifa 07
2x Settlers Dziedzictwo Królów
2x Medieval Total War


Ostateczna ilość nagród w lidze będzie zależna od liczby uczestników tejże. Dlatego jeżeli zależy Ci na wyższej stawce - namów znajomych do wzięcia udziału!______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Karcianych > Forum ogólne
        2 sezon internetowej ligi MtGNews.pl