Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Karcianych > Forum ogólne
        Relacja z Mistrzostw Polski 2008 by MtGNews.pl
Relacja z Mistrzostw Polski 2008 by MtGNews.pl
Autor Post
10.09.2008 19:53

Użytkownik jest offline Cycero_MtGNews
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 4
Kot
 0
W imieniu całego serwisu MtGNews.pl zapraszam do lektury relacji z tegorocznych Mistrzostw Polski w Magic: the Gathering.

Na stronie głównej naszej relacji pojawiać się będą linki do najnowszych artykułów, zdjęć, Feature Matchy, wyników i wielu, wielu innych materiałów, które przygotujemy dla Was w ciągu najbliższych dni. Codziennie, do rozpoczęcia Mistrzostw, pojawiać się będzie garść nowych informacji i wywiadów. W piątek zamieścimy komentarze i historie z 'dnia zero', czyli turniejów kwalifikacyjnych ostatniej szansy - Grinderów. Natomiast od soboty rusza relacja 'na żywo' z placu boju Mistrzostw Polski 2008.______________________
11.09.2008 08:35

Użytkownik jest offline ARTUT
Admirał
Dowództwo


Liczba postów: 4426
Stara Gwardia
 9
o proszę! Myślałem, że MtG już zdechło w Polsce. Rozumiem, że ludzie nadal w to grają?


______________________
Artur "ARTUT" Machlowski | Redaktor Naczelny | Valkiria Network | www.valkiria.net

Jak już tu ktoś kiedyś wspomniał, wszyscy powiedzą co sądzą, pokłócą się, poobrażają, poprzepraszają a ARTUT i tak zrobi swoje...

18.10.2008 12:17

Użytkownik jest offline Ared
Starszy Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 74
Oferma batalionowa
 0
No no:) rzeczywiście coś się tutaj z tym dzieje :)
Sam ostatnio sobie tamtą staaarą gierkę MtG zainstalowałem i siedziałem cały dzień karcioszkowałem się z komputerem z racji braku pod ręką kumpla z jego talią :)


______________________
Definicja Planu - Plan to coś co potem wygląda zupełnie inaczej.
Definicja Improwizacji - nowy lepszy Plan.
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Karcianych > Forum ogólne
        Relacja z Mistrzostw Polski 2008 by MtGNews.pl