Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Karcianych > VETO! KGK
        Pytanie odnośnie mechaniki.
Pytanie odnośnie mechaniki.
Autor Post
23.09.2008 21:52

Użytkownik jest offline Darcane
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 96
Oferma batalionowa
 0
Pytania początkującego.
Przepraszam za nowy temat, ale nie mogę za nic znaleźć jasnej odpowiedzi na moje pytanie, a jestem właśnie w tym momencie w trakcie mojej pierwszej gry Veto! w życiu. A oto mój problem.

Gracz A wykonuje w fazie gry czyn (np. wystawia Skrzetuskiego), i np. jakiś drobiazg (dodaje zbroję husarską, batorówkę, wystawia młyn (z tego co wiem są to drobiazgi). Następnie przechodzi kolej na gracza B. Ten także wykonuje czyn (powiedzmy, agituje) i wykonuje jakiś drobiazg (niech będzie jakaś zdolność jego postaci.) Zgodnie z tym, co stoi w instrukcji, teraz nadchodzi kolej (tura) gracza A. i teraz pytanie: czy gracz A może teraz wykonać jakiś czyn, czy może już tylko drobiazgi?

I co, jeżeli gracz A powiedział "bene", gracz B wystawił postać, i ma jeszcze jedną postać do wystawienia- czy może to zrobić (czyli wykonać drugi i kolejny czyn JEŻELI gracz A powiedział już "bene"?

Proszę o jak najszybszą odpowiedź. :)


______________________
Wcześniej Jastrzębiec
Aut viam inveniam aut faciam
24.09.2008 11:27

Użytkownik jest offline Wiewiór
Kontradmirał
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 2699
Stara Gwardia
 0
Tura w Veto wygląda następująco:

- gracz A zagrywa jeden czyn i dowolną liczbę drobiazgów
- gracz B zagrywa jeden czyn i dowolną liczbę drobiazgów
- gracz A znowu może zagrać czyn i dowolną liczbę drobiazgów
- gracz B znowu może zagrać czyn i dowolną liczbę drobiazgów
- gracz A może spasować i powiedzieć "bene" nie robiąc nic
- gracz B może coś zagrać
- gracz A nadal pasuje i mówi "bene" nic nie robiąc
- gracz B znowu może coś zagrać
- i tak, aż do momentu, gdy obaj gracze powiedzą "bene" nie uczyniwszy żadnego czynu ani drobiazgu


______________________
http://questforbest.pl/
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Karcianych > VETO! KGK
        Pytanie odnośnie mechaniki.