Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Karcianych > Forum ogólne
        Crystalicum KGK - temat ogólny
Crystalicum KGK - temat ogólny
Autor Post
16.06.2005 10:15

Użytkownik jest offline Nadiv
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 21
Kot
 0
Niedawno swoją premierę miała gra karciana w uniwersum Crystalicum. Jak według Was się prezentuje? Czy rozgrywka jest ciekawa i emocjonująca?

Przyznam, że choć jeszcze nie mam swojej talii, Crystalicum KGK mnie urzekło. Chociaż nie jestem fanem mangi, rysunki bardzo przypadły mi do gustu. Grałem już w wiele karcianek, ale zasady Crystalicum urzekły mnie wprost swoją wielopłaszczyznością. I choć od kupienia własnej talii dzielą mnie tylko chwile, bardzo jestem ciekaw Waszych opinii na temat gry ;)


______________________
Adam "Nadiv" Kuśmirek
27.06.2005 19:18

Użytkownik jest offline Hammstein
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 1

 0
Gra jest świetna! Większość rysunków jest dobra, choć zdarzają się słabe ( ale w końcu trudno zrobić 314 pięknych obrazków w tak krótkim czasie). Do zwycięztwa prowadzi kilka dróg, wymagających innego nastawiania do rozgrywki. I właśnie to jest w tej karciance najlepsze można łączyć te drogi ze sobą i nic nie stoi na przeszkodzie żeby np elfami nastawionymi na politykę robic inwazję na świat przeciwnika, czy grając imperium toczyć pojedynki.


______________________
12.08.2010 18:40

Użytkownik jest offline Szklo
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 2
Kot
 0
2-ga edycja
Wydawnictwo Wolf Fang zapowiedziało niedawno 2 edycję CrystalicuM Kryształowej gry Karcianej. Nowa edycja ma pojawić się na jesieni tego roku i być jeszcze lepsza niż poprzedniczka!
Po więcej informacji zapraszam na:
http://www.facebook.com/pages/Crystali...na/102998709759109
i na oficjalną stronę wydawnictwa Wolf Fang:
[URL]www.wolffang.pl[/URL]


______________________
02.09.2010 17:34

Użytkownik jest offline Szklo
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 2
Kot
 0
W serwisie polter.pl pojawiła się pierwsza część wywiadu z Marcinem Podsiadło, twórcą nowej edycji Crystalicum, zapraszam do lektury http://polter.pl/Szkielko-Wywia...odsiadlo-czI-b9527______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Karcianych > Forum ogólne
        Crystalicum KGK - temat ogólny