Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Legenda Pięciu Kręgów
        Karta postaci L5K
Karta postaci L5K
Autor Post
05.10.2009 10:21

Użytkownik jest offline Jagmin19
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 37
Żółtodziób
 0
Kilka osób z tego forum jak i z zewnątrz prosiło mnie jakiś czas temu o odświeżenie karty postaci do L5K. Oto efekty. Zmian jest niewiele w stosunku do oryginału. Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi, proszę pisać.


______________________

Nie ma rzeczy niemożliwych, w końcu jesteśmy fanami RPG. Nadal jednak jestem pesymistą.
10.10.2009 03:25

Użytkownik jest offline Tomasz M.
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 366
Żołdak
 0
Jak dla mnie karta wielce klimatyczna - do tej pory podobnaą miałem w wersji angielskiej - dla bushi i shugenja...Pokażę ją graczom w przyszłym tyg. zobaczymy jak ocenią, ale zdaje mi się że przynajmniej u mnie ma szanse wyprzeć karty podstawowego typu... Jak dla mnie naprawdę udana.


______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Legenda Pięciu Kręgów
        Karta postaci L5K