Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Karcianych > Forum ogólne
        The Spoils Relaunch
The Spoils Relaunch
Autor Post
29.10.2009 15:17

Użytkownik jest offline SimFury
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 1

 0
The Spoils Relaunch!!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych na konwent Falkon, gdzie będziemy prowadzić pokazy i naukę gry The Spoils. Z tej również okazji organizujemy turniej dla wszystkich - początkujących i profesjonalistów, w którym główną nagrodą będzie konsola Sony PSP!!!!!

Chciałbym serdecznie zaprosić Ciebie, drogi czytelniku, do krainy, gdzie magia i technologia odbiegają od ustalonych norm. Do świata, gdzie 5 frakcji walczy o wpływy za pomocą dyplomacji, wojska, technologii,kradzieży i paktów z ciemnymi mocami. Do miejsca zwanego Luridia, w którym magowie wykonują rytuały krzyczącego sera, złodzieje podsiadają senatorów na bankietach, politycy obiecują pięciodniowe weekendy,, a wynalazcy budują uśmiechnięte maszyny zniszczenia na kształt misia oraz wojsko, przy którym najwięksi zbrodniarze wojenni to mili ludzie....

Czym jest The Spoils?

The Spoils jest Kolekcjonerską Grą Karcianą osadzoną w unikatowym świecie, w którym wszystko podlega tylko jednemu prawu. Jest to prawo absurdu. Gra łączy wiele popularnych mechanik znanych z takich gier jak Magic the Gathering czy World of Warcraft, jednocześnie wprowadzając nowy, świeży klimat. Piękne grafiki oraz komediowy, często dziwaczny, ciemny, urojony i straszny humor The Spoils pozwala na nowo rozkoszować się świetną rozgrywką. “Jeżeli by wskrzesić J.R.R Tolkiena, HP Lovecrafta i Lewisa Carrolla, karząc im napisać powieść epicką razem to powinno wyjść coś na wzór The Spoils.”To wszystko i wiele więcej znajdziesz w Lublinie na tegorocznej edycji konwentu Falkon. Będziemy tam prowadzić pokazy i naukę gry The Spoils. Z tej również okazji postanowiliśmy zorganizować turniej dla wszystkich chętnych osób, w którym główną nagrodą będzie konsola Sony PSP.Nauki gry:

Przez cały czas trwania konwentu każda chętna osoba może poznać grę i nauczyć się grać. Będziemy uczyć i opowiadać, opowiadać i uczyć. Każda osoba, która do nas zawita może liczyć na miłe przyjęcie i miejsce do gry. Nie wpadaj, zajdź świadomie! Naucz się grać i poćwicz przed sobotnim turniejem. Wygraj konsolę Sony PSP!!Mini turnieje:

Będą odbywać się przez cały czas trwania konwentów. W momencie, gdy zbierzemy 6-8 graczy chętnych zagrać coś więcej niż tylko gry wprowadzające. Dla zwycięzców przewidujemy nagrody upominkowe. Format tych turniejów będzie w pełni zależał od graczy.Turniej Relaunch z główną nagrodą Sony PSPZasady:

Gracze zapisują się na turniej w 2 osobowych drużynach (osoby bez par mogą być połączone w team losowo przez organizatora). Wpisowe wynosi 70zł na parę. W ramach wpisowego team otrzymuje The Spoils Starter dla 2 graczy. Starter zawiera 2 talie (Arcanist/Warlord & Banker/Rogue) oraz booster kart. Każdy z graczy wybiera gotową talię do gry. Talię mogą być modyfikowane o karty z boostera zawartego z starterze oraz o karty z 2 boosterów dostarczonych przez organizatora turnieju. Tak skonstruowane talie gracze wykorzystują podczas całego turnieju.

Faza pierwsza – eliminacje

1.

Gra odbywać się będzie pomiędzy drużynami. W pierwszej kolejności losujemy przeciwników, następnie każdy gracz z danej drużyny gra z jedną osobą z drużyny przeciwnej.
2.

Wyniki:
*

W przypadku zwycięstwa obu graczy drużyna zdobywa 3 pkt, a przeciwnik 0.
*

W przypadku zwycięstwa jednej osoby i porażki drugiej, obie drużyny dostają po 1 punkcie.
3.

Na koniec 4 najlepsze drużyny przechodzą do Play Offów.

Faza druga – Play Offy

1.

W tej fazie każdy z graczy gra sam.
2.

Gramy taliami złożonymi w pierwszym etapie.
3.

Wygrana gra pozwala graczowi przedostać się do kolejnej gry, przegrany gracz odpada z dalszej rozgrywki.
4.

Zwycięzca ostatniej gry dostaje konsolę Sony PSP, reszta graczy z TOP 8 otrzymuje nagrody związane z grą The Spoils (karty foil, boostery itp.).

Zapisy: na The Spoils Relaunch lub na miejscu podczas trwania konwentu. Uwaga! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc i zestawów do gry o uczestnictwie decyduje kolejność zapisów. Dla wszystkich osób zapisanych na stronie http://thespoils.pl gwarantujemy zestaw do gry oraz specjalną kartę promo.

Start: Sobota 14.11.2009 godzina: Wkrótce

Meet and Beat the Spoiler

Nowi gracze mają szansę spotkać się w pojedynku z naszą piękną Spoilerką :) i pokonać ją. Chwała temu, któremu się powiedzie! Nagrody symboliczne, ale przyjemność z pojedynku gwarantowana!


______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Karcianych > Forum ogólne
        The Spoils Relaunch