Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Inne gry RPG
        ALDA nowy system w wesji alfa
ALDA nowy system w wesji alfa
Autor Post
20.11.2009 10:57

Użytkownik jest offline Agnar
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 24
Kot
 0
Cześć,
Tworzymy nowy system fantasy. Tylko się nie przestraszcie bo to nie jest żaden klon D&D czy Warhammera ;). Jest to fantasy osadzone w realiach pomiędzy rewolucją amerykańską, a powstaniem listopadowym. Mamy już zatem do czynienia z pierwszą rewolucją przemysłową, turbiną parową, rozwojem nauk wszelakich itp. Nie jest to jednak w żadnym razie steampunk i traktowanie go w ten sposób uznam za jawny przejaw profanacji (a stosy w Aldzie jeszcze czasami płoną :D). Jeśli chodzi o dokładniejszy opis to zapraszam osobiście do wypróbowania bo właśnie taki jest zamysł tego tematu:

Szukamy ludzi, którzy mieliby ochotę zagrać w coś nowego.

Jeśli chodzi o inne informacje to mogę powiedzieć, że mechanika, choć nie w pełni oryginalna (bo spróbujcie w dzisiejszych czasach taką stworzyć), to jest w naszym dziełem. Mogę również powiedzieć, że przy dużej dynamiczności oddaje realizm (przynajmniej taką mamy nadzieję). Stworzone są już karty postaci, wiemy jak tworzyć bohatera, z grubsza znamy historię i aktualną sytuację polityczno-gospodarczą. Można zatem zacząć próby z graczami.

Cały czas bierzcie jednak pod uwagę, że jest wersja ALFA więc wiele się zapewne jeszcze zmieni.

Chętnych z Krakowa lub okolic zapraszamy jednak na sesje. No i pamiętajcie, że wszystkie ewentualne sugestie będą rozważane, więc będziecie mieli możliwość przyczynienia się do ulepszenia wszelkich pomysłów.


______________________
May the hammer smash the cross
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Inne gry RPG
        ALDA nowy system w wesji alfa