Valkiria Network - Forum - Pion Gier Fabularnych - Inne gry RPG - ALDA nowy system w wesji alfa

http://www.valkiria.net/index.php?p=showtopic&toid=2118&fid=109&area=10


Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Inne gry RPG
        ALDA nowy system w wesji alfa
ALDA nowy system w wesji alfa
Autor Post
20.11.2009 10:57

Użytkownik jest offline Agnar
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 24
Kot
 0
Cześć,
Tworzymy nowy system fantasy. Tylko się nie przestraszcie bo to nie jest żaden klon D&D czy Warhammera ;). Jest to fantasy osadzone w realiach pomiędzy rewolucją amerykańską, a powstaniem listopadowym. Mamy już zatem do czynienia z pierwszą rewolucją przemysłową, turbiną parową, rozwojem nauk wszelakich itp. Nie jest to jednak w żadnym razie steampunk i traktowanie go w ten sposób uznam za jawny przejaw profanacji (a stosy w Aldzie jeszcze czasami płoną :D). Jeśli chodzi o dokładniejszy opis to zapraszam osobiście do wypróbowania bo właśnie taki jest zamysł tego tematu:

Szukamy ludzi, którzy mieliby ochotę zagrać w coś nowego.

Jeśli chodzi o inne informacje to mogę powiedzieć, że mechanika, choć nie w pełni oryginalna (bo spróbujcie w dzisiejszych czasach taką stworzyć), to jest w naszym dziełem. Mogę również powiedzieć, że przy dużej dynamiczności oddaje realizm (przynajmniej taką mamy nadzieję). Stworzone są już karty postaci, wiemy jak tworzyć bohatera, z grubsza znamy historię i aktualną sytuację polityczno-gospodarczą. Można zatem zacząć próby z graczami.

Cały czas bierzcie jednak pod uwagę, że jest wersja ALFA więc wiele się zapewne jeszcze zmieni.

Chętnych z Krakowa lub okolic zapraszamy jednak na sesje. No i pamiętajcie, że wszystkie ewentualne sugestie będą rozważane, więc będziecie mieli możliwość przyczynienia się do ulepszenia wszelkich pomysłów.


______________________
May the hammer smash the cross
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Inne gry RPG
        ALDA nowy system w wesji alfa