Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Zew Cthulhu
        Beyond the Mountains of Madness
Beyond the Mountains of Madness
Autor Post
13.12.2009 21:29

Użytkownik jest offline Xaplan
Komandor
Rezerwa


Liczba postów: 242
Mięso armatnie
 0
Beyond the Mountains of Madness
Cześć,

Mam do sprzedania książkę, dodatek do ZC pt. "Beyond the Mountains of Madness";

Oprawa miękka, 430 stron czarnobiałych, język angielski.

Książka jest używana, sprowadzona z USA dwa lata temu. Przeczytałem ją tylko raz. Jeśli chodzi o stan, to ogólnie jest w stanie dobrym, jest mały problem z okładką - lekko odchodzi laminat z przodu (prawy, dolny róg) i z tyłu (niestety większość okładki). Jednakże warstwa folii nie jest nigdzie przerwana, więc nie wygląda to tragicznie.

Książka w środku wygląda bardzo dobrze, żadnych zabrudzeń na kartach wewnętrznych.

Jeśli zas chodzi o zawartość... nie muszę chyba nikogo przekonywać, że te blisko 430 stron pozwala odegrać niezapomniane sesje ZC przez ponad rok grania co weekend. Ta książka jest przepełniona świetnymi pomysłami.

Chętnych zapraszam do kontaktu, co do ceny... do uzgodnienia.

gg: 2168230 lub GSM 663 156 311,

Biały kruk.

Pozdrawiam,
Robert


______________________
Ustąp aby zwyciężyć, burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze
14.12.2009 10:54

Użytkownik jest offline ARTUT
Admirał
Dowództwo


Liczba postów: 4426
Stara Gwardia
 9
Słyszałem, że to świetna kampania. Grał ktoś w nią?


______________________
Artur "ARTUT" Machlowski | Redaktor Naczelny | Valkiria Network | www.valkiria.net

Jak już tu ktoś kiedyś wspomniał, wszyscy powiedzą co sądzą, pokłócą się, poobrażają, poprzepraszają a ARTUT i tak zrobi swoje...

Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Zew Cthulhu
        Beyond the Mountains of Madness